Malatya’nın Darende ilçesinde yaşayan Fatma Öz, yaklaşık 40 gün önce ailesinin yanından ayrılmış ve bir daha kendisinden haber alınamamıştı.

Öz, ailesinin kayıp başvurusu yapmasının ardından polis tarafından aranmaya başlandı. Konu televizyon programına taşındı.

ÖNCE İNTİHAR, SONRA İTİRAF GELDİ

Öz’ün gönül ilişkisi yaşadığı Bahri Maraşlı, katıldığı televizyon programından sonra intihara kalkıştı. Bahri Maraşlı 25 Mayıs tarihinde, aracının içerisinde, tabanca ile çene altından tek el ateş etti. Kurşun elmacık kemiğinden çıktı. Bahri Maraşlı intihar girişiminden ağır yaralı olarak kurtuldu.

Geçtiğimiz gün göz altında ifadesi alınan Bahri Maraşlı Cinayeti itiraf etti. Öz’ü öldürüp Gürün ilçesi Kavak köyü yakınlarındaki boş bir araziye gömdüğünü belirtti. İfade üzerine Bahri Maraşlı. Bugün sabah saatlerinde olay yerine götürülerek tespit yapıldı.

ÜZERİNİ TAŞLA ÖRTMÜŞ

Yapılan tespitte Öz’ün cesedine ulaşıldı. Öz, silahla öldürülüp üzeri taşla örtülmüş olarak bulundu. 

KATİL TUTUKLANDI

Maraşlı Gürün İlçe Emniyet müdürlüğündeki işlemlerin ardından savcılığa gönderildi. Savcılık Maraşlıyı cinayet suçlaması ile mahkemeye sevk etti. Maraşlı mahkemedeki ifadesinde olay günü Fatma Öz ile konuşmak için Şehitler Tepesine gittiklerini. Kendisine başka bir erkekle görüştüğünü söyleyince tartışarak cinayeti işlediğini ileri sürdü. Maraşlı mahkeme tarafından tutuklanarak cezaevine gönderildi.

Leyla Aydemir cinayetinde şoke eden ses kaydı Leyla Aydemir cinayetinde şoke eden ses kaydı Ağrı'da Ramazan Bayramı için dedesini ziyarete gelen 4 yaşındaki Leyla Aydemir 15 Haziran 2018'de kaybolmuş, günlerce aranmış ve 18 günün ardından cansız bedeni kaybolduğu köye 3 kilometre uzaklıkta bulunmuştu. Ağrı 1. Ağır Ceza Mahkemesinde yeniden görülmeye başlanan cinayet davasında Leyla Aydemir'in anne ve babasının avukatı Erdoğan Tunç eline geçen ses kaydında, arama çalışması yapan AFAD ekiplerinin kilerde Leyla'nın sesini duyduğunu ancak amca Yusuf Aydemir'in AFAD çalışanına ‘ses etme duyulursa beni öldürürler' dediğini söyledi.

 

Pınar Kaynak cinayetinin failleri 4 yıl sonra ortaya çıktı! Pınar Kaynak cinayetinin failleri 4 yıl sonra ortaya çıktı! 2017 yılında Trabzon'da işlenen Pınar Kaynak cinayetinde katiller yakalandı.