Hem şaşırtan hem de güldüren olay Bursa'da yaşandı. Vatandaşın biri klasik otomobşliyle seyir halindeyken aracı arıza yaptı. Sorunun kaputtaki elektrik bağlantısından geldiğini anlayan şoför ilginç bir çözüme başvurup kaputun üstüne oturdu.

SOSYAL MEDYADA YAYILDI

Görüntüler, merkez Yıldırım İlçesi Otosansit Sanayi Sitesi'nde kaydedildi. Kimliği belirsiz bir kişi, seyir halindeki klasik otomobilin kaput bölümüne oturarak elektrik arızasını gidermeye çalıştı. Türk işi otomobil tamiri ise bir vatandaşın cep telefonu kamerasına yansıdı. Görüntüler sosyal medyada kısa sürede yayıldı.

Türk işi 'Kurtarıcı' görenleri güldürdü Türk işi 'Kurtarıcı' görenleri güldürdü Bursa'da bir vatandaşın, bozulan aracını çekme yöntemi görenleri şaşırttı. Hareket halindeki başka bir aracın kaputuna oturan sürücü, bozulan aracını ayaklarıyla iteledi.

Türk işi dönme dolap! Kepçe sefası Türk işi dönme dolap! Kepçe sefası Bursa’nın İznik ilçesinde hafriyat malzemeleri satan bir iş adamı, 5 yaşındaki minik Hamza’nın dönme dolap arzusuna karşılık verdi. 210 kiloluk iş adamı ve minik Hamza’nın kepçe üzerindeki dönme görüntüsü sosyal medyada izlenme rekorları kırdı.

Su gider borusuna Türk işi çözüm Su gider borusuna Türk işi çözüm Nevşehir’de apartman sakinlerinin su gider borusuna buldukları çözüm fıkraları aratmıyor.