ABD'de yüzmek ve güneşlenmek için Santa Monica plajına gidenler gözlerine inanamadı.

GÖZLERİNE İNANAMADILAR

Ünlü Santa Monica plajına gidenler, boynuna bağlı iple kumsalda yürütülen bir zürafayla karşılaştı. Bazıları, “Evcil hayvanını dolaştıran tuhaf bir Los Angeles sakini” diye şaka yaparken zürafanın bir etkinlik için özel bir kulüp tarafından kiralandığı, bacakları açılsın diye yürüyüşe çıkarıldığı öğrenildi.

TEPKİ GELDİ

Twitter’da görüntüleri paylaşılan olay büyük ilgi görürken, hayvanseverler zürafanın böylesine sıcak bir havada özel amaçla kullanılmasına tepki gösterdi.

ABD'de 49 eyalette 'Mu varyantı' paniği ABD'de 49 eyalette 'Mu varyantı' paniği ABD'nin 49 eyaletinde yeni ortaya çıkan koronavirüsün son varyantı Mu’nun sebep olduğu vakalar görülmeye başlandı.

Afganistan’da 100 ABD vatandaşı mahsur kaldı! Afganistan’da 100 ABD vatandaşı mahsur kaldı! Taliban'ın Kabil'i ele geçirmesinin ardından ABD operasyonlarla Afganistan'daki vatandaşlarını tahliye etti ama halen ülkede mahsur olarak kalan 100 kadar Amerikalı olduğu iddia edildi.

Derviş Zaim’in ‘Flaşbellek’ine ABD’den 2. ödül Derviş Zaim’in ‘Flaşbellek’ine ABD’den 2. ödül Tanınmış Türk yönetmen Derviş Zaim’in mülteci dramını işleyen “Flaşbellek” filmi, Amerika Birleşik Devletleri’nden ikinci defa mükâfat aldı.