Mardin, 5 gündür 16 yaşındaki lise öğrencisi Ümüd Can Özden'i arıyordu. Ailesinin umutla iyi haber beklediği Özden'den acı haber geldi. 16 yaşındaki gencin, bir inşaatta asılmış halde cansız bedeni bulundu.

EVDEN YEMEK YEMEK İÇİN ÇIKMIŞ
Alınan bilgiye göre, İzmir Buca Atatürk Spor Lisesi 2. sınıf öğrencisi 16 yaşındaki Ümüd Can Özden, geçtiğimiz hafta akrabalarını ziyaret etmek için Mardin'in Kızıltepe ilçesine gelmişti. 3 Eylül Cuma günü dışarıya yemek yemek için çıkan Özden'den akşama kadar haber alınamayınca ailesinin kayıp ihbarında bulunduğu bildirilmişti. Ümüd Can Özden Kızıltepe Tepebaşı Mahallesi Urfa Caddesi Cumhuriyet Meydanı otobüs duraklarında bir iş yerinin güvenlik kameralarına yansımıştı. Görüntülerde Özden'in beyaz tişört, siyah-beyaz şapka ve siyah maske taktığı görülmüştü.

BİR İNŞAATTA BULUNDU
Özden, bugün Artuklu ilçesinde bulunan inşaat halindeki bir binada asılı halde ölü bulundu. Özden'in cansız bedenini gören vatandaşların haber vermesi üzerine olay yerine ambulans ve polis ekipleri sevk edildi. Ümüd Can Özden'in cenazesinin otopsi yapılmak üzere Mardin Devlet Hastanesi'ne kaldırıldığı öğrenildi.

16 yaşındaki Tuana 5 gündür kayıp! Her yerde aranıyor 16 yaşındaki Tuana 5 gündür kayıp! Her yerde aranıyor Kocaeli'de yaşayan 16 yaşındaki Tuana Kılıç, 5 gün önce yanına bir miktar para alarak ortadan kayboldu. Kılıç'ın perişan olan ailesi ise her yerde kızlarını arıyor.

Üç gündür kayıptı, korkunç gerçek ortaya çıktı Üç gündür kayıptı, korkunç gerçek ortaya çıktı Zonguldak'ta üç gündür haber alınamayan ve her yerde aranan 19 yaşındaki Enes Merdivan'ın yakın arkadaşı tarafından öldürüldüğü ve cansız bedeninin ormanlık alana bırakıldığı ortaya çıktı.