Bursa'nın İnegöl ilçesi'nde 8 aylık hamile Medine K. (23), eşi ile ayrı odalarda uykuya daldı.

Sabah uyanan adam, eşini uyandırmak için odasına gitti. Eliyle dokunması ve seslenmesine rağmen eşi uyanmayan şahıs, durumu polise ve 112’ye bildirdi.

Olay yerine gelen sağlık ekipleri kadının ve bebeğinin öldüğünü tespit etti.

KORONAYA YAKALANMIŞTI

Koronavirüs testi pozitif çıkan ve sara hastası olduğu öğrenilen kadının cenazesi, kesin ölüm nedeninin belirlenmesi için Bursa Adli Tıp Kurumu'na kaldırıldı.
Olayla ilgili tahkikat devam ediyor.

Uzmanlardan hamilelere uyarı: “Delta Varyantı hamilelerde ölüm riskini artırdı” Uzmanlardan hamilelere uyarı: “Delta Varyantı hamilelerde ölüm riskini artırdı” Koronavirüsün Delta Varyantının vaka artışları devam ederken hamilelerde de ağır bir hastalık tablosu çiziyor. Bilim adamları Delta’nın aşı olmayan gebelerde ölüm riskini 4-5 kat artırdığına dikkat çekerek, hamilelerin bir an önce aşı olması gerektiğini öneriyorlar.

Hamileyken Covid-19 oldu! Bebeğini kucağına alamadan hayatını kaybetti Hamileyken Covid-19 oldu! Bebeğini kucağına alamadan hayatını kaybetti Bursa'da ikinci çocuğunu kucağına almasına sayılı günler kala korona virüse yakalanan öğretmen Aysel Şentürk, bebeğini sezaryenle almak zorunda kaldı. Bir kız çocuğu olan talihsiz öğretmen doğumundan 10 gün sonra hayatını kaybetti.

Hamile kadın koronavirüse yakalanıp öldü! Hamile kadın koronavirüse yakalanıp öldü! Bartın'da 7 aylık hamile olduğu öğrenilen kadın, gebelik sürecinde koronavirüse yakalanması üzerine hayatını kaybetti.