Mersin'deki kazada yolcu otobüsü otomobille çarpıştı, 3 kişi yaralandı. Sürücüsü öğrenilemeyen otobüs, Tarsus-Adana-Gaziantep Otoyolu'nda aynı yönde giden Ahmet B. yönetimindeki otomobile arkadan çarptı.

OTOMOBİLİN SÜRÜCÜSÜ VE KIZLARI YARALI

Kazada otomobilde bulunan sürücü ile kızları S.B. ve B.N.B. yaralandı. Otomobilde sıkışan yaralılar, Mersin Büyükşehir Belediyesi İtfaiye ekiplerince bulundukları yerden çıkarıldı. İlk müdahaleleri kaza yerinde yapılan 3 yaralı, ambulansla Tarsus Devlet Hastanesi'ne götürüldü.

Konya'da yolcu otobüsü devrildi: Çok sayıda yaralı var Konya'da yolcu otobüsü devrildi: Çok sayıda yaralı var Bingöl'den İzmir'e gitmek üzere yolan çıkan yolcu otobüsü, Konya'da kontrolden çıkarak refüje devrildi. Kazada 1'i ağır 14 kişi yaralandı.

Balıkesir'de yolcu otobüsü yoldan çıktı! Çok sayıda ölü ve yaralı var Balıkesir'de yolcu otobüsü yoldan çıktı! Çok sayıda ölü ve yaralı var Balıkesir'de yolcu otobüsünün takla atması sonucu meydana gelen kazada ilk açıklamalara göre 15 kişi hayatını kaybetti, 17 kişi de yaralandı