İstanbul'da D-100 kara yolu Kozyatağı 5 aracın karıştığı trafik kazası meydana geldi. Kazada 4 kişi yaralandı.

5 aracın karıştığı kazanın bildirilmesi üzerine olay yerine çok sayıda sağlık ve güvenlik ekibi sevk edildi. Polis çevrede güvenlik önlemleri alırken, yaralananlar ambulansta yapılan ilk müdahalenin ardından hastaneye kaldırıldı.


Kaza sonrası araçlar çekici yardımıyla kaldırıldı

YAĞMUR NEDENİYLE DURAMADILAR
Kazanın görgü tanıklarından Emin Aksu, “Aracımla otoyol üzerinde seyir halindeydik. Yağmur bir anda bastırdı. Motosiklet önce bariyere vurdu, üzerindekiler de savruldu. Emniyet şeridine yanaştım. Arkadaşları yolun içinden çekelim istedik, araçlar süratli geliyordu. Bir ticari taksi de bize yardım etmek için durdu. O sırada arkadan gelen bir araç önce ticari taksiye sonra benim arabama vurdu. Ambulanslar hemen geldi, ilk müdahaleyi yaptılar.” dedi.

Otoyolda trafik akışı bir süre kapatılırken, kazaya karışan araçlar çekici yardımıyla kaldırıldı.

Beylikdüzü E-5'te zincirleme kaza: Trafik durma noktasına geldi Beylikdüzü E-5'te zincirleme kaza: Trafik durma noktasına geldi Son dakika haberine göre; Beylikdüzü E-5 yan yolda bir kamyon, iki minibüs ve iki otomobilin karıştığı zincirleme kaza nedeniyle trafik durma noktasına gelirken, kazada bir kişi yaralandı.
Edirne-İstanbul Otoyolu'nda zincirleme kaza, çok sayıda yaralı var Edirne-İstanbul Otoyolu'nda zincirleme kaza, çok sayıda yaralı var Edirne-İstanbul Otoyolu'nda zincirleme kaza oldu.Olayda 6 kişi hastanelik oldu.