Sivas'ın Zara ilçesinde balık tutmaya giden vatandaşlar şoku yaşadı. Kızılırmak kenarına ulaşan vatandaşlar, birden kıyı kenarında cansız yatan bir vatandaş gördü. Hep-men sağlık ekiplerini arayn vatandaşlar talihsiz şahsın öldüğünü anladı.

CESEDİN KİMLİĞİ BELLİ OLDU
Kızılırmak nehrine balık tutmak için giden vatandaşlar, ırmak kenarında bir kişinin hareketsiz yattığını görünce polis ve sağlık ekiplerine haber verdi. Olay yerine giden ekipler, adının Ertuğrul Mamalı (56) olduğunu belirledikleri kişinin hayatını kaybettiğini tespit etti. Mamalı'nın cenazesi, incelenin ardından otopsi yapılmak üzere Zara Devlet Hastanesi morguna kaldırıldı.

70 yaşındaki adam ölü bulundu 70 yaşındaki adam ölü bulundu Tokat'ın Reşadiye ilçesinde yaylada bıçaklanarak öldürülen bir kişinin cansız bedeni bulundu.

Didim'de cinayet! Kaldırımda ölü bulundu Didim'de cinayet! Kaldırımda ölü bulundu Aydın’ın Didim ilçesinde bir kişi yol kenarında kaldırım üzerinde silahla öldürülmüş olarak bulundu.

'Biraz yürüyüş yapmak istiyorum' diyerek çıktı, ölü bulundu 'Biraz yürüyüş yapmak istiyorum' diyerek çıktı, ölü bulundu Efeler Belediyesi'nin eski zabıta müdürü Gönen Sarı, aracında ölü bulundu. Kalp krizi sonucu hayatını kaybettiği düşünülen Gönen Sarı'nın ölümü ile ilgili soruşturma başlatıldı.