Esenyurt'ta bulunan bir yol, adeta ringe döndü. Yabancı şahısların tartışmasının şiddetlenmesi üzerine patlak veren kavga sonrası, tekme ve tokatlar hava da uçuştu.

YOLUN ORTASINDA TRAFİK AKARKEN KAVGA ETMEYE DEVAM ETTİLER
Olay, geçtiğimiz gün akşam saatlerinde Bağlarçeşme Mahallesi’nde yaşandı. Edinilen bilgiye göre, yabancı uyruklu iki grup arasında bilinmeyen bir nedenle tartışma çıktı. Yol ortasında devam eden olay ilerleyen dakikalarda hararetlenerek kavgaya dönüştü. Trafiğin akışına aldırmayan şahıslar, birbirlerine taş, tekme ve tokatlarla saldırdı. Yaşanan o kavga anları ise çevredeki bir vatandaşın cep telefonu kamerasına yansıdı.

Esenyurt meydan savaşı! Sopasını, satırını, taşını alan kavgaya koştu Esenyurt meydan savaşı! Sopasını, satırını, taşını alan kavgaya koştu Esenyurt'ta iki grubun birbirine girdiği kavgada sopa, satır ve taşlar havada uçuştu. Meydan savaşını aratmayan kavgayı ayırmak için özel harekat polisleri bölgeye yönlendirildi.

Esenyurt’ta taksici-müşteri birbirine girdi: Öldürsen de götürmüyorum Esenyurt’ta taksici-müşteri birbirine girdi: Öldürsen de götürmüyorum Esenyurt'ta trafik yoğunluğu sebbeiyle yolcu almayan taksici, aracına binmek isteyen müşteri ile kavga etti. Tartışmanın şiddetlenmesi üzerine çileden çıkan taksi şoförü müşteriye, "Öldürsen de götürmüyorum" diyerek tepki gösterdi.

Esenyurt'ta düğünde yaşanan takı krizi, kavgaya dönüştü Esenyurt'ta düğünde yaşanan takı krizi, kavgaya dönüştü Esenyurt'ta bir düğünde kız tarafı ile erkek tarafı arasında takı kavgası yaşandı. Takılarını bırakan gelin, babası ile birlikte düğünden çıktı. Kapı önünde dünürler arasında yaşanan kavgada sinir krizi geçiren gelin, arabayı yumrukladı. Gelinin düğünden kaçışı ve kavga anları ise bir vatandaşın cep telefonuna yansıdı.