Yürek yakan haber Kahramanmaraş'ın Pazarcık ilçesinden geldi, 3 küçük kardeş evlerinde çıkan yangında can verdi. Ahmet Bozdağ Mahallesi'nde 3 katlı yapının Suriyeli bir ailenin kaldığı giriş katında henüz bilinmeyen sebeple yangın çıktı. Dumanları gören komşuların ihbarı üzerine olay yerine çok sayıda ekip sevk edildi. İtfaiye ekiplerinin çalışması sonucu yangın kısa sürede söndürüldü.


ANNESİ KAPIYI ÜSTLERİNE KİLİTLEYİP PAZARA GİTMİŞ

Yangında dumandan etkilenen Muhammet Rida (5), Abdunnasır (3) ve Talip Şakir (2) kardeşler hayatını kaybetti. Çocukların cesedi götürüldüğü Pazarcık Devlet Hastanesindeki ilk incelemenin ardından Kahramanmaraş Sütçü İmam Üniversitesi Uygulama ve Araştırma Hastanesi morguna gönderildi. Annenin kapıyı üzerlerinden kilitleyerek diğer iki çocuğuyla pazar alışverişe gittiği, babanın ise yangın sonrası eve geldiği öğrenildi.

ÇOCUKLAR ÇAKMAKLA OYNADI İDDİASI
Ekipler yangının, çocukların çakmakla oynaması nedeniyle çıktığı şüphesi üzerinde duruyor.

3 yaşındaki çocuk yangında öldü 3 yaşındaki çocuk yangında öldü Artvin'de elim bir olay yaşandı. Küçük çocuk evde çıkan yangında hayatını kaybetti.

Kahramanmaraş'ta feci olay! 2 aylık bebek yangında öldü Kahramanmaraş'ta feci olay! 2 aylık bebek yangında öldü Kahramanmaraş'ta müstakil evde çıkan yangında 2 aylık bebek hayatını kaybetti, annesi ve amcası da yaralandı.

Suriyeli 3 çocuk yangında öldü Suriyeli 3 çocuk yangında öldü Muğla'nın Kavaklıdere ilçesinde bir evde çıkan yangında dumandan zehirlenen 3, 5 ve 8 yaşlarındaki Suriyeli kardeşler, hayatını kaybetti