2020 yılından bu yana kayıp olan 24 yaşındaki 1 çocuk annesi Sevil Kutlu olayıyla ilgili Kayseri İl Emniyet Müdürlüğü Asayiş Şube Müdürlüğü Cinayet Büro Amirliği ekipleri harekete geçti. Cinayet dedektifleri, bir televizyon kanalındaki programda şüpheli konuşmaları ile dikkat çeken Sevil Kutlu'nun eski sevgilisi olduğu öğrenilen Yakup K.'yi gözaltına aldı.

CESEDİ GERİ ÇIKARIP VADİYE ATTI

Yakup K. ifadesinde, Sevil Kutlu'yu öldürüp gömdüğünü, bir süre sonra gömdüğü yerden çıkararak İncesu ilçesine bağlı Tahirinli Mahallesi yakınlarında bulunan vadiye yırtıcı hayvanların yok etmesi için koyduğunu itiraf etti. İtiraf üzerine harekete geçen Cinayet Büro Amirliği öncülüğünde yaklaşık 60 polis, vadiye giderek arama yaptı. Kayalık alanı didik didik arayan ekipler, ilk olarak toprağa gömülü çene kemiği buldu.

Alanı genişleterek aramalarına devam eden ekipler, farklı mesafelerde insana ait olduğu değerlendirilen onlarca kemik parçası buldu.

Kemikler bir araya getirilerek, incelemeye alındı. Olay yeri inceleme polislerinin çalışmasının ardından kemikler alınarak emniyete götürüldü.

Gözaltında bulunan şüpheli Yakup K. da, geçirildiği sağlık kontrolünün ardından yeniden emniyete götürüldü.

Avukat Dilara Yıldız cinayetinde kan donduran ayrıntılar Avukat Dilara Yıldız cinayetinde kan donduran ayrıntılar Avukat Dilara Yıldız’ın eski nişanlısı sözleşmeli uzman çavuş tarafından bir restoranda katledilmesiyle ilgili yürütülen soruşturmada yeni ayrıntılar otaya çıktı. İddianamede katilin zevk almak için öldürdüğünün altı çizilirken Dönmez'in genç avukatı "Gerekirse yanında kim varsa onları da alacağım, günlerin sayılı" mesajlarla tehdit ettiği ortaya çıktı.

Kan donduran görüntüler! Fransız polisi, Türk asıllı vatandaşı nefessiz bırakarak öldürdü Kan donduran görüntüler! Fransız polisi, Türk asıllı vatandaşı nefessiz bırakarak öldürdü Geçen yıl Fransa'da polis tarafından gözaltına alınan ve ters kelepçe takılan Türk asıllı bir kişi, kelepçesi çıkarılırken vücuduna yapılan baskı nedeniyle nefessiz kalarak hayatını kaybetti. Kan donduran olayın yeni görüntüleri ortaya çıktı.