İngiliz otomobil üretici Aston Martin, 1970'lerde ürettiği Bulldog isimli araçları tekrar üretti.

1981'DE SATILMIŞTI

1979 model konsept Bulldog araçlardan biri, firmanın fon ihtiyacı duyması üzerine 1981’de satılmıştı. Satılan araç restore edilip eski gücüne kavuştuktan sonra yeniden gün yüzüne çıktı.

HIZ REKORUNU YENİDEN KIRMAYA ÇALIŞACAK

Richmond’da Hampton mahkeme binası önünde sergilenen araç, Classic Motor Cars (CMC) tarafından restore edildi. Araç, 40 sene önce rekor denemesi yapmış, saatte 320 kilometre hız rekorunu 15 kilometre hız ile kaçırmıştı. Araba önümüzdeki günlerde hız rekorunu yeniden kırmaya çalışacak.

İngiltere'de Türkiye için imza kampanyası İngiltere'de Türkiye için imza kampanyası İngiltere'nin Türkiye'yi kırmızı listede yer alan ülkelerden çıkarmaması üzerine harekete geçen halk, hem Türkiye'nin bu listeden çıkarılması hem de karantinasız seyehat için imza kampanyası başlattı.

İngiltere'de yılan paniği! Vatandaşlar tedirgin İngiltere'de yılan paniği! Vatandaşlar tedirgin İngiltere’nin Cambridgeshire bölgesinde Conington’da ağaca tırmanmış 3 metre uzunluğunda bir piton yakalandı.

İngiltere'de son 6 ayın en yüksek günlük ölüm sayısı kaydedildi İngiltere'de son 6 ayın en yüksek günlük ölüm sayısı kaydedildi İngiltere'de son 24 saatte yeni tip koronavirüs (Kovid-19) salgınında 207 kişinin hayatını kaybetmesiyle yaklaşık 6 aydaki en yüksek günlük can kaybı kayıtlara geçti.