Kabil'de patlamama sonrası elektrikler kesildi, bu kesinti çevre kentlerde de yaşandı. Afganistan Elektrik Dağıtım Şirketi (Birişna), Kabil'in Kale-i Murad Bek bölgesinde meydana gelen patlama nedeniyle elektrik hattının koptuğunu açıkladı. Patlamanın ardından başkent Kabil ve çevresindeki illerde elektrik kesildi. Bölgede yapılacak çalışmayla elektrik hattının onarılacağı belirtildi.

Kabil'de nasıl bir patlama olduğu ile ilgili ise herhangi bir bilgi verilmedi. Kendi içinde çok az elektrik üreten Afganistan, en çok Tacikistan, Özbekistan ve Türkmenistan'dan elektrik satın alıyor.

Kabil'de Taliban aracına bombalı saldırı! Ölü ve yaralılar var Kabil'de Taliban aracına bombalı saldırı! Ölü ve yaralılar var Afganistan'ın başkenti Kabil'de Taliban güçlerine ait araca bombalı saldırı düzenlendi, 1 kişi öldü, 2 kişi yaralandı.

Kabil'de patlama: Ölü ve yaralılar var Kabil'de patlama: Ölü ve yaralılar var Kabil'de Eid Gah Cami’nin girişinde gerçekleşen patlamada 2 kişi hayatını kaybederken 4 kişi yaralandı.