Ünlü televizyon yıldızı ABD'li aktör ve komedyen Bob Saget, otel odasında ölü bulundu. 1980'li ve 90'lı yılların dünya çapında ünlü dizisi Full House'ta ailenin babası Danny Tanner rolüyle yer alan ve adını herkese duyuran ünlü aktör 65 yaşında hayatını kaybetti.

OTEL ODASINDA ÖLÜ BULUNDU

ABD'nin Florida eyaletine bağlı Orlando kentinde bulunan bir otelin güvenliğinden gelen çağrılar sonucu olay yerine giden polis ve itfaiye ekipleri, ​Trlevizyon yıldızı Bob Saget'ı otel odasında hareketsiz bir şekilde buldu. Oyuncunun ölüm nedeni ise henüz açıklanmadı.

Bob Saget, Full House dizisinde üç kızıyla yaşayan baba rolünü canlandırıyordu

TÜRKİYE'DE 'BİZİM EV' ADIYLA YAYIMLANMIŞTI

Saget'ın rol aldığı popüler yapım Full House, Türkiye'de 'Bizim Ev' adıyla ekranlara gelmiş, geniş bir izleyici kitlesine ulaşmıştı.

ABD'de 1987-1995 yılları arasında, Türkiye'de ise 1995-2003 yılları arasında yayımlanan dizi, ilk bölümünden yaklaşık 30 yıl sonra Netflix'e gelmiş, bazı oyuncuların yıllar sonra bir araya gelmesi ile yeni bölümleri çekilmişti.

İspanya'da en iyi oyuncu ödülü Türk aktöre İspanya'da en iyi oyuncu ödülü Türk aktöre Türk dizi ve filmlerin aranan yüzü Alp Navruz, İspanya'da en iyi oyuncu ödülüne layık görüldü.

Oyuncu Hazal Kaya’dan kötü haber! İkinci kez koronavirüse yakalandı Oyuncu Hazal Kaya’dan kötü haber! İkinci kez koronavirüse yakalandı Hazal Kaya’dan ikinci kez kötü haber geldi. Yakın arkadaşı olan Selin Şekerci’nin koronavirüse yakalanmasının ardından test yaptıran güzel oyuncu ikinci kez koronavirüse yakalandı. Kötü haberi sosyal medya hesabından video yayınlayarak durumu hakkında bilgi veren Hazal Kaya, "Ali dışındaki evdeki herkes pozitif" açıklamasında bulundu.