ABD'nin New York kentinin Bronx bölgesinde bulunan bir apartman dairesinde patlama yaşandı. Meydana gelen patlamada 1 kişi hayatını kaybetti, 9 kişi ise yaralandı. Yaralanların 5'inin polis memuru olduğu öğrenildi.

5'İ POLİS MEMURU 9 KİŞİ YARALI
ABD’de New York'a bağlı Bronx bölgesindeki bir apartman dairesinde patlama meydana geldi. Olay yerine itfaiye ve polis ekibi sevk edilirken, daire alevlere teslim oldu. New York İtfaiye Departmanından yapılan açıklamaya göre 77 yaşındaki bir kadın hayatını kaybederken, 5'i polis memuru olmak üzere 9 kişi yaralandı. Yaralılar hastaneye kaldırılırken, patlamanın ardından alev alev yanan dairede çökme meydana geldi. Yetkililer patlamanın doğal gaz kaçağından kaynaklandığı ihtimali üzerinde duruyor.

ABD’de kriz büyüyor: Hırsızlar hareket halindeki treni yağmaladılar ABD’de kriz büyüyor: Hırsızlar hareket halindeki treni yağmaladılar ABD’de yağma ve hırsızlık olayları hızla artmaya devam ediyor. Birçok market ve yük taşıyan trenlere saldırı olurken son kurban Amazon oldu. Amazon’un online alışveriş paketlerini taşıyan kargo treni ABD’nin California eyaletine bağlı Los Angeles kentinde, baskına uğradı. Suçluların trenlere atlayıp konteynırları zorla açmasıyla binlerce paket raylara uçtu. Kalan paketler ise hırsızlar tarafından çalındı.

ABD'de silahlı rehine krizi ABD'de silahlı rehine krizi ABD'nin Teksas eyaletinde silahlı bir saldırganın bir sinagogda birçok kişiyi saatlerce rehin aldığı ve Federal Soruşturma Bürosunun (FBI) olaya müdahale ettiği bildirildi.