Amerika’da yaşayan bir aile, yolda ilerlerken kenarda titreyen bir hayvan fark etti. Arabadan inen aile üyeleri, hayvanı arabaya alarak eve götürdü. 

PAYLAŞIMLARDAN ÖĞRENDİLER 

Aile baktığı hayvanla ilgili sosyal medyadan peş peşe paylaşımda bulundu. Paylaşımlarının ardından yorumda bulunan arkadaşları bunun bir köpek olmadığını söyledi. Şüphelenen aile hayvanı direk veterinere götürdü. 

SOSYAL MEDYADAN DUYURU YAPTILAR 

Massachusetts eyaletindeki Cape Yaban Hayatı Merkezi de konuyla ilgili bir açıklama yayınladı. Merkez, yavru bir çakalın kendi tesislerinden kaçtığını ve her yerde arandığını belirtti.

HAYVANAT BAHÇESİNE TESLİM EDİLDİ

Evlerine aldıkları hayvanın yavru bir köpek olmadığını, aslında çakal olduğunu öğrenen aile üyeleri büyük korku yaşadı. Evin babası tarafından kafese konulan çakal, Cape Yaban Hayatı Merkezi'ne geri teslim edildi.

Altın fiyatlarına ABD enflasyonu darbesi! Gram, yarım ve çeyrek altın ne kadar, kaç TL? 12 Mayıs 2022 altın fiyatlarında son durum Altın fiyatlarına ABD enflasyonu darbesi! Gram, yarım ve çeyrek altın ne kadar, kaç TL? 12 Mayıs 2022 altın fiyatlarında son durum Piyasaların dört gözle beklediği ABD enflasyon verisi dün açıklandı. Açıklanan veri sonrası altın fiyatlarında hareketlilik başladı. Ons altın 12 Mayıs Perşembe günü düşüşe geçerken gram altında yükseliş başladı. Vatandaşlar ise güncel altın fiyatlarını araştırmaya başladı. Peki 12 Mayıs 2022 güncel altın fiyatları ne kadar? Çeyrek altın kaç TL? Gram, tam ve yarım altın ne kadar oldu? İşte güncel altın fiyatları…

ABD enflasyonu sonrasında dolar kritik seviyeyi aştı! Dolar ne kadar? 12 Mayıs 2022 dolar kuru ABD enflasyonu sonrasında dolar kritik seviyeyi aştı! Dolar ne kadar? 12 Mayıs 2022 dolar kuru ABD’de Nisan ayına ilişkin tüketici fiyat endeksinin açıklanması ile gözler piyasalara çevrildi. ABD enflasyonu 40 yılın zirvesine çıkarken bankalararası piyasada döviz kurunu merak eden vatandaşlar “Dolar ne kadar?”, “Dolar kaç TL?”, “Dolar-euro kuru bugün kaç oldu?” şeklinde aramalar yaptı. İşte kritik verile sonrası piyasada son durum,12 Mayıs 2022 dolar kuru…

Selçuk Bayraktar, ABD’li firmaya meydan okudu Selçuk Bayraktar, ABD’li firmaya meydan okudu Selçuk Bayraktar, dünyanın en kısa pistli deniz platformlarına iniş ve kalkış kabiliyetine sahip olacak ilk SİHA’sı hakkında bilgi verdi. Bayraktar, bu konuda kendisine rakip olan ABD'li firmaya da "Hodri meydan" dedi.