Türkiye GazetesiTürkiye Gazetesi
 •      

Konutta taksit taksit ömür boyu tatil dönemi!

Düzenleyen: /
- Güncelleme:
Konutta taksit taksit ömür boyu tatil dönemi!
Sur Yapı, Antalya, Antalya Tatil Evleri, Haber

EMLAK Haberleri

Tatil köyleri, devremülk, kiralık villalar derken konut sektörü turizmde yeni bir akım daha başlattı. Artık tatil taksidi öder gibi ömür boyu tatil yapabileceğiniz projeler hayata geçiriliyor. Antalya'da yükselen Sur Yapı Antalya Tatil Evleri de bunlardan biri. Torosların eteğinde bol oksijeni, sosyal aktiviteleri ile tatili en verimli şekliyle gerçekleştirmek isteyenler için tasarlanan Antalya Tatil Evleri yeni konsepti ve ödeme koşulları ile dikkat çekiyor.

Torosların eteğinde ömür boyu kusursuz tatil keyfi yaşamak isteyenlerin tercihi Sur Yapı tarafından hayata geçirilen Antalya Tatil Evleri oldu. Sur Yapı Antalya Tatil Evleri içerisinde Spa & Wellness'ı, Aquaparkları, Kumsallı Yüzme Havuzu, Kadınlara Özel Yüzme Havuzları, Tematik Yüzme Havuzları, Özel Plajı ve restoranlar bulunuyor. Bu sosyal imkanları ile Antalya Tatil Evleri aynı zamanda ömür boyu 5 yıldızlı bir otel konforunu da beraberinde getiriyor. Antalya Tatil Evleri üzerinde yer alan devre mülkünüzde dört mevsim tatil yaşarken aynı zamanda Antalya’nın nefis doğası içerisinde huzurlu bir yaşam sizleri bekliyor.

Sur Yapı Tatil Evleri içerisinde devre mülk,spa & wellness, sıcak su havuzları, kumsallı yüzme havuzu, tematik yüzme havuzları, kadınlara özel yüzme havuzları, özel plaj, orman, aquaparklar, çocuk kulübü, macera parkuru gibi birçok sosyal alan bulunuyor.

Konutta taksit taksit ömür boyu tatil dönemi!

İSTER YAŞAYIN İSTER YATIRIM ARACI OLARAK KULLANIN

Sur Yapı Tatil Evleri Antalya'da ömür boyu kullanabileceğiniz devre mülkünüzün tapusu, hisseniz oranında ve satın alırken belirlediğiniz tarih aralığında kullanım haklarıyla tümüyle size ait olacak.

YAZA ÖZEL AVANTAJLAR! AYLIK 4.500 TL TAKSİT

Antalya harika doğası, zengin kültürü ile dünyanın en önemli şehirlerinden birisi. Antalya’nın saymakla bitmez güzellikleri arasında yer alan Antalya Tatil Evleri’ne çok özel yaz fırsatları ile sahip olabilirsiniz. Sur Yapı’nın yaza özel fırsatında aylık 4.500 TL taksitle tapusu size ait devre mülk ve full eşyalı daireler sizin olabilir. Kampanya için son gün 10 Temmuz 2023.

https://tatilevleriantalya.suryapi.com.tr/  internet sitesi üzerinden büyük fırsatın detaylarını ulaşabilirsiniz.

 

Düzenleyen:  - EMLAK
UYARI: Küfür, hakaret, bir grup, ırk ya da kişiyi aşağılayan imalar içeren, inançlara saldıran yorumlar onaylanmamaktır. Türkçe imla kurallarına dikkat edilmeyen, büyük harflerle yazılan metinler dikkate alınmamaktadır.
Sonraki Haber Yükleniyor...