Cumhuriyet Halk Partisi Erzurum İl Başkanı Bülent Oğuz, taciz iddialarıyla görevden alındı.

GÖREVDEN ALINDI

Cumhuriyet Halk Partisi Erzurum İl Başkanı Bülent Oğuz, henüz ismi bilinmeyen parti binasındaki çaycı bir kadını taciz ettiği ve ses kayıtlarının ortaya çıkması üzerine CHP Genel Merkezi tarafından görevden alındı.

SES KAYITLARI ORTAYA ÇIKTI

Sosyal medyaya yansıyan ses kayıtlarının ardından birçok kullanıcı tarafından tepki alan o anların ardından harekete geçildi ve İl Başkanı Oğuz’un görevine son verildi.

 

CHP heyeti Erbil'de Barzani ile görüştü CHP heyeti Erbil'de Barzani ile görüştü CHP Genel Başkan Yardımcısı Oğuz Kaan Salıcı başkanlığındaki parti heyeti, Irak'ın Erbil şehrinde, Irak Kürt Bölgesel Yönetimi (IKBY) Başbakanı Mesrur Barzani ile bir araya geldi.

CHP'li genç başkan 4'üncü kattan düşerek hayatını kaybetti CHP'li genç başkan 4'üncü kattan düşerek hayatını kaybetti Bolu’nun Mudurnu ilçesi CHP Gençlik Kolları Başkanı Şafak Duman (22), yaşadığı binanın 4. katından düşerek hayatını kaybetti.

CHP liderinin KHK sözüne tepki yağdı CHP liderinin KHK sözüne tepki yağdı Kılıçdaroğlu, terörle iltisaklı diye ihraç edilenlere iade sözü verdi. Yargı mensupları, "Bu çıkış FETÖ ile mücadeleyi baltalar" dedi.