Seçil Erzan ile Fulya Terim'in mesajları ortaya çıktı: Hesabına gönderttim arada böyle sürprizlerimiz olabilir

Düzenleyen: / Kaynak: İhlas Haber Ajansı
- Güncelleme:

Gündem Haberleri  / İhlas Haber Ajansı

Seçil Erzan'ın gözaltına alınmadan önce kırdığı iddia edilen telefonunun ve sim kartının sim kartının incelenmesiyle hazırlanan raporda Fatih Terim’in eşi Fulya Terim ile mesajları ortaya çıktı. Erzan’ın Terim’e ‘’Sizin hesabına gönderttim Fulya Hanım arada böyle parça parça sürprizlerimiz olabilir’’ dediği kaydedildi.

Futbol dünyasına bomba gibi düşen ve kamuoyunda "Fatih Terim Fonu" olarak bilinen davada yeni detaylar ortaya çıkıyor. Seçil Erzan'ın gözaltına alınmadan önce kırdığı iddia edilen telefonunda yer alan mesaj kayıtları dava dosyasına girdi. 

Yüksek kar getirili "Fatih Terim fonu" vaadiyle aralarında Arda Turan, Fernando Muslera ve Emre Belözoğlu gibi isimlerin de bulunduğu 21 kişiyi yaklaşık 25 milyon dolar ile 7 milyon 384 bin lira dolandırdığı iddia edilen Denizbank Levent eski Şube Müdürü Seçil Erzan’ın davasında bilirkişi raporu hazırlandı.

SEÇİL ERZAN'IN FULYA TERİM İLE MESAJLARI

Erzan'ın kırık telefon ve sim kartının incelenmesiyle hazırlanan ve İstanbul 41.Ağır Ceza Mahkemesi’ne sunulan 553 sayfalık bilirkişi raporunda, Erzan'ın Fatih Terim’in eşi Fulya Terim ile mesajlaşmaları ortaya çıktı.

24 Ocak 2023’de Fulya Terim’e 16 bin dolar tutarında döviz satış işlemi gerçekleştiğine dair mesaj geldiğinin aktarıldığı raporda, Erzan’ın "Sizin hesabına gönderttim Fulya Hanım arada böyle parça parça sürprizlerimiz olabilir :)’’ şeklinde mesaj attığı, Terim’in ise mesajı ‘’Hahahahahahahaha’’ diye yanıtladığı kaydedildi.

"SİZDEN BAŞKASI YAPAMAZ"

26 Ocak 2023’deki mesajlar ise rapora şu şekilde yansıdı: 

Erzan: Nur abla ile bir konu görüştüm, sizinle bugün konuşacak eğer onu yapabilirsek çok, çok yüklü bir şeyi almış olacağız.
Fulya Terim: Ok konuşurum ben.
Erzan: Nasıl yaparız bilmiyorum ama sizden başkası da yapamaz.
Terim: Tamam canım Nur geliyor konuşuruz. Transfer olunca haber verir misin lütfen?
Erzan: Fulya abla diğer banka hazırlayamıyorsa buradan yapalım
Terim: Haber bekliyorum.

MUSLERA: "BUGÜN PARAYLA SAAT KAÇTA GELECEĞİNİ BİLMEM GEREKİYOR"

Ayrıca raporda, Erzan’ın Fernando Muslera ile 9 ve 20 Şubat 2023 tarihlerindeki mesajları ise şu şekilde yer aldı:

Muslera: Bilmiyorum bilginiz var mı ama son maçta sakatlandım. Bu yüzden yarın yurt dışına uçuyorum ve 2 hafta sonra döneceğim. Bu yüzden bu gece ilk ödeme ve ödeme için Merto'yu ve sizi evime bekliyorum. İkinci ve üçüncü ödeme İstanbul'a döndüğümde alacağım yani belki 2 hafta sonra daha fazlasını alabilirim.
Erzan: Günaydın :)
Muslera: Merhaba Seçil, Merto'yu aradım bana toplantıda olduğunu söyledi ama bugün parayla saat kaçta geleceğini bilmem gerekiyor. Lütfen.
Erzan: Merhaba Nando, bugün pazartesi. Tüm gün toplantı saat 8'de size geleceğiz. Sadece pazartesi yoğun bir gün sorun yok. Saat 8'de size geliyoruz.
Muslera: Tamam süper

"BUSE TERİM DAVA KONUSU İLE ALAKALI DEĞİL"

Ayrıca bilirkişi raporunda Seçil Erzan’ın, Fatih Terim’in kızı Buse Terim Bahçekapılı ile mesajlaşmalarının dava konusu ile alakalı olmadığı, Emre Belözoğlu ile herhangi bir mesajlaşmasının olmadığı ve rehberde bile kayıtlı olmadığı belirtildi.
Bilirkişi raporunda ayrıca, Erzan’ın, Fatih Terim’in damadı Volkan Bahçekapılı’ya 27 Şubat 2023’de ‘’Volkan bey biz kalan tutarı da ödeme yaptık bilgi vermek istedim’’ şeklinde mesaj attığı kaydedildi.

Öte yandan 20 Kasım’da görülen davanın ilk duruşmasında ise Erzan’ın tutukluluk halinin devamına hükmedilmiş, duruşma 12 Ocak tarihine ertelenmişti.

Düzenleyen:  - Gündem
Kaynak: İhlas Haber Ajansı
UYARI: Küfür, hakaret, bir grup, ırk ya da kişiyi aşağılayan imalar içeren, inançlara saldıran yorumlar onaylanmamaktır. Türkçe imla kurallarına dikkat edilmeyen, büyük harflerle yazılan metinler dikkate alınmamaktadır.
Sonraki Haber Yükleniyor...