Bay ‘Joker’i takdimimdir

A -
A +

Emin adımlarla yol alan G.Saray tutulmuyor.  Satranç gibi akıl oyununa dönen Kerem Aktürkoğlu ve İcardi’nin birkaç güzel hareketi dışında vasatı aşamadığı maçta zaferden zafere koşan Okan Hoca sevinçten havalara uçmasın da kim uçsun? 

 

F.Bahçe ile nefes nefese süren amansız yarışta doğru planlama, harika takım mühendisliği ve oyuncu geliştirme konusundaki örnek teknik adamlığı sayesinde 13 maçtır kaybetmiyor G.Saray. Ne mutlu. 
Üstelik transferde kan kaybetmesine rağmen… Oturmuş on birden Abdülkerim, Oliveira, H.Ziyech ve Aurier’den mahrum olmasına rağmen…
Başakşehir gibi çetin bir rakibe ve inanılmaz kurtarışlarıyla kalesinde devleşen Volkan Babacan’a rağmen zaferden zafere koşan Okan Hoca’nın mutluluk hakkı. 
Tebrikler.


Barış Alper ve Mertens

Mertens’in attığı gol ve oyuna katkıdaki klası tartışılmaz ancak Barış Alper Yılmaz bir başka…  Top onun ayağına yakışıyor. Zekâ, sürat, çalım, şut ve gol… G.Antep ve Samsun maçından sonra Başakşehir önünde de şık golüyle yıldızlaşan Bay Joker sağ bek, sol bek, sağ açık, sol açık ve forvette verilen her görevin üstesinden geliyor ve değerine değer katıyor. Helal olsun.  

Atan’ın hatası, Buruk’un zekası

Çağdaş Atan’ın 4-1-4-1 tertibiyle sahaya sürdüğü Başakşehir’de Deniz, Kemen, Emirhan, Figueiredo ve Piatek’in ön bölge baskısını kırmak için savunmada Kaan’ı sağa, Berkan’ı sol beke, tandeme Nelsson ve Sanchez’i yerleştirti Okan Buruk. Rakibi kontrol altına alıp, asıl vurucu hamleyi alan değiştiren Dubois ve Lima’nın üstüne yaptığı kanat hücumlarıyla gerçekleştirdi G.Saray. Şimdi moral ve öz güveni daha bir artan G.Saray hız kesmeden hedefe yürüyor. Zirvedeki yarış böyle daha güzel. 

UYARI: Küfür, hakaret, bir grup, ırk ya da kişiyi aşağılayan imalar içeren, inançlara saldıran yorumlar onaylanmamaktır. Türkçe imla kurallarına dikkat edilmeyen, büyük harflerle yazılan metinler dikkate alınmamaktadır.