Çukur dizisinde canlandırdığı 'Remzi' karakteri ile adını duyuran oyuncu Çağrı Atakan, yaklaşık 4 aydır birlikte olduğu Eda Taşpınar ile ayrıldıklarını açıkladı. Yakında Survivor'a gideceğini de belirten Atakan, "Ünlüler takımında yarışacağım, takım arkadaşlarımla tanıştım hepsi çok iyi insanlar" dedi.

"SURVIVOR'A GİDİYORUM"

Atakan, "Yakında Survivor'a gidiyorum. Ünlüler takımında yarışacağım, takım arkadaşlarımla tanıştım hepsi çok iyi insanlar. Kendimi açlığa alıştırmaya çalışıyorum, sporla aram zaten iyi idmanlıyım. 10 yıldır yarışmayı televizyondan ilgiyle izliyordum. Dinlenmeye çekildim, moral motivasyon olarak kendimi hazırlıyorum" dedi.

ÇAĞRI ATAKAN KİMDİR?

Çağrı Atakan, 1981 yılında Ankara'da doğdu ve eğitimine özel bir okulda başladı. Ardından Bilkent Üniversitesinde lisans eğitimini tamamladı.

2018 yılında ATV ekranlarında yayın hayatına başlayan, Şahin Tepesi dizisinden yer aldı. Dizide Zerrin Tekindor, Ebru Özkan, Boran Kuzum, Aybüke Pusat, Murat Aygen, Esra Dermancıoğlu, Kaan Taşaner ve Leyla Tanlar gibi isimlerle birlikte çalıştı.

Oyuncu, Çukur dizinde canlandırdığı Remzi karakteriyle söylediği “ekmeğimizdeyiz” sözüyle sosyal medyada çok konuşulanlar arasına girmişti.