Kardeşi Selçuk Tektaş’ı koronavirüs nedeniyle kaybeden Alişan, uzun süre ekranlardan uzak kalmıştı. Ünlü sanatçı, bir televizyon programının sunuculuğu için TRT ile anlaşma yaparak tekrardan ekranlara dönmeye hazırlanıyor.

TEKRARDAN EKRANLARA DÖNÜYOR

Kardeşinin ölümüyle yıkılan ve zor günler geçiren Alişan, TRT ekranlarında hafta içi her sabah yayınlanacak olan İyi Fikir adlı programın sunuculuğunu yapacak.

YEĞENLERİNİ YALNIZ BIRAKMIYOR

Kardeşinin çocuklarını yalnız bırakmayan Alişan, Eyşan ve Ceylan'a babalık yaparak sık sık kardeşinin mezarına gidiyor. Yaptıklarıyla övgü alan ünlü sanatçı, şu sıralar eşi Buse Varol ve arkadaşlarıyla birlikte Monaco'da tatil yapıyor.

DSÖ'den sağlık çalışanları için açıklama: Kovid-19'dan korunmaları için çabalar artırılmalı DSÖ'den sağlık çalışanları için açıklama: Kovid-19'dan korunmaları için çabalar artırılmalı Dünya Sağlık Örgütü (DSÖ), sağlık çalışanlarının yeni tip koronavirüse karşı güvenliklerinin sağlanması ve diğer sağlık sorunlarından korunması için daha fazla çaba sarf edilmesi gerektiğini bildirdi.

Yunanistan'da hastane çalışanları greve gitti Yunanistan'da hastane çalışanları greve gitti Yunanistan'da çalışma koşullarının iyileştirilmesini isteyen doktor ve sağlık çalışanları başkent Atina'da gösteri düzenledi

Avustralya’dan market çalışanlarına aşı zorunluluğu Avustralya’dan market çalışanlarına aşı zorunluluğu Avustralya’da hizmet veren ülkenin en büyük 3 süpermarket zinciri çalışanlarına 'koronavirüs aşısı olma' zorunluluğu getirdi.