Ekranların sevilen yarışması MasterChef’te dün akşam eleme heyecanı yaşandı. Dokunulmazlık oyununda tadımı, yarışmacıların ailesinden bir kişi yaptı.

ESNAF LOKANTASI USULÜ İSTENDİ

Şefler, takımlardan bu sefer sadece üç çeşit yemek istedi. Fakat istenilen yemekleri esnaf lokantası usulü bol kepçe yapmalarını istedi. Süzme mercimek çorbası, patlıcan musakka ve pirinç pilavı, sultan sarması yapmaları için 40 dakika süre verildi.

MAVİ TAKIM DOKUNULMAZLIĞI KAZANDI

Son dokunulmazlık oyununda yarışmacıların ailelerinden bir isim stüdyoya geldi ve takımların yaptığı yemeklerin tadımını yaptı. Yemekleri kimin yaptığını bilmeden, yarışmacıları görmeden yaptıkları tadım sonrasında beğendikleri tabakları seçti. Verilen oylardan sonra haftanın son dokunulmazlık oyununu kazanan 17-15'lik skorla mavi takım oldu.

ELEME ADAYLARINI BELİRLEDİLER

Dokunulmazlığı kaybeden kırmızı takım yarışmacıları, bir kez daha tezgah başına geçerek bireysel dokunulmazlığı kazanmak için mücadele etti. Araz, Hasan ve Eren arasında oynanan dokunulmazlığı kazanan ise Eren oldu. Hasan ve Araz ise takım oylaması yapılmadan haftanın son eleme adayları oldu.

MasterChef'e geri dönen iki yarışmacı belli oldu MasterChef'e geri dönen iki yarışmacı belli oldu Ekranların sevilen yarışması MasterChef'te bu hafta elenen isimlere ikinci bir şans daha verildi. Önceki haftalarda yarışmaya veda eden isimlerin iki aşamalı olarak yarıştığı bölümde ana kadroya tekrar dahil olan yarışmacılar Azize ve Görkem oldu.

MasterChef Türkiye’de elenen yarışmacı Azize oldu: Gözyaşlarına boğuldu MasterChef Türkiye’de elenen yarışmacı Azize oldu: Gözyaşlarına boğuldu Ekranların sevilen yarışması MasterChef Türkiye, dün akşam eleme bölümüyle ekranlara geldi. Yeni bölümde duygusal anlar yaşanırken, Pelin, Sergen, Burcu, Dilara, Araz ve Azize, yarışmada bir hafta daha kalabilmek için kıyasıya mücadele etti. Mücadelenin sonunda MasterChef Türkiye’ye veda eden isim Azize oldu.

MasterChef Emre'den 'parkinson hastalığı' iddialarına cevap MasterChef Emre'den 'parkinson hastalığı' iddialarına cevap MasterChef 2021'in sevilen yarışmacılarından olan ve geçen hafta ani vedası ile izleyicileri oldukça üzen Emre Büber, 'parkinson hastalığı' iddialarına cevap verdi. MasterChef Emre, "Medyada çıkan haberlerin hiçbiri doğru değildir" dedi.