"Fatmagül'ün Suçu ne?" ve "Atiye" gibi projelerde yer alan ve son olarak "Üç Kuruş" dizisinde "Oktay" karakterini canlandıran Civan Canova, kolunda hissettiği ağrı nedeniyle hastaneye gittiğini ve akciğerinde belirsiz bir kitle çıktığını söyledi.

“HER ŞEY 2014 YILINDA SAHİLDE DOLAŞIRKEN BAŞLADI”

Hastane odasından yayınladığı videolu mesajla sağlık durumu hakkında bilgi veren oyuncu 15 gündür hastane olduğunu belirtti.

Canova konuşmasında “Size vereceğim haber güzel değil ama vermek zorunda hissediyorum kendimi. Her şey 2014 yılında Gümüşlük sahilinde dolaşırken başladı. Sol bileğimden ameliyatlıydım, kemik ölümü vardı bileğimde onu çıkardılar. Kafeye doğru giderken kapkara bir köpeğin üzerine bastım. Hayvan da gayrı ihtiyari sıçradı tabi, beni yere attı. Sağ kolumun üzerine düştüm. Kemik ölümü, tendon kopması, adele erimesi meydana geldi. MR çekildi ve doktor 'Protez taktırman gerek' dedi. Onu da ben istemedim, ihmal ettim. 2.5, 3 ay önce feci ağrılarım başladı. Gece uyutmayacak kadar” ifadelerini kullandı.

“AİLEM YANIMDA”

Hastaneye geldiğini ve MR çektirdiğini belirten Canova sözlerini şöyle sürdürdü: “Koluma protez takılması gerektiğini söylediler. Ama o şimdi 2. planda kaldı. Çünkü Akciğer filmi çekerken, belirsiz bir kitle olduğu tespit edildi. 15 gündür hastanedeyim. Ailem yanımda. Birkaç gün sonra taburcu edecekler.”

Koronavirüse yakalanan Ajda Pekkan’dan haber var: Bugün dünden daha iyiyim Koronavirüse yakalanan Ajda Pekkan’dan haber var: Bugün dünden daha iyiyim Koronavirüs yakalanan 76 yaşındaki Ajda Pekkan, sosyal medya hesabından sağlık durumuyla ilgili açıklama yaptı. Aşılar sayesinde hastalığı hafif geçirdiğini ve iyileşme sürecinde olduğunu belirten Pekkan, kendisini arayan soran herkese teşekkür etti.
Ünlü oyuncu ve 2,5 yaşındaki kızı koronavirüse yakalandı! “Sonunda covid bizi de buldu” Ünlü oyuncu ve 2,5 yaşındaki kızı koronavirüse yakalandı! “Sonunda covid bizi de buldu” Uzun yıllardır Amerika’da yaşayan oyuncu Saadet Işıl Aksoy, tatil için Türkiye’ye gelmişti. Marmaris’te tatil yapan ünlü isim kızıyla birlikte koronavirüse yakalandığını açıkladı. Aksoy, sosyal medyadan yaptığı paylaşımda “Bu Saadet. Saadet son zamanlarda biraz rahatladı. Eskisi kadar Covid önlemlerine dikkat etmedi. Saadet ve 2,5 yaşındaki kızı Covid kaptı. Siz Saadet gibi olmayın” ifadelerini kullandı.