Arda Güler için çarpıcı sözler: Bir cerrahın hassasiyeti, bir kuğunun zarafeti...

Düzenleyen: / Kaynak: Türkiye Gazetesi
- Güncelleme:
Arda Güler için çarpıcı sözler: Bir cerrahın hassasiyeti, bir kuğunun zarafeti...

Spor Haberleri  / Türkiye Gazetesi

TeleMadrid, EURO 2024'te Arda Güler'e dikkat çekti: Bir cerrahın hassasiyeti, bir kuğunun zarafeti, bir dedektifin basireti...

TeleMadrid, EURO 2024’te takip edilecek 10 genç futbolcuyu seçerken Arda Güler için çarpıcı ifadeler kullandı: “Türkiye’nin rakiplerinin gözlerini kamaştıracak genç bir yetenek. Kramponlarında taşıdığı sınırsız futbol zenginliğini sergileme fırsatıyla EURO 2024’te boy gösteren ayrıcalık bir futbolcu.

"BİR CERRAHIN HASSASİYETİ İLE HAREKET EDER"

Hücum kaynakları sonsuz. Bir cerrahın hassasiyetiyle hareket eder, bir kuğu zarafetiyle top sürer, bir dedektifin basiretiyle rakiplerini geçer ve büyük bir güçle topu ateşler. Eğer o sihir ortaya çıkarsa Türkiye sürpriz yapabilir…” 

ARDA DAMGA VURABİLİR

Bir dönem F.Bahçe’de oynayan Eljif Elmas Makedon basısınına verdiği röportajda, “Arda Güler’in futbolunu çok beğeniyorum. Bence EURO 2024’te sürpriz ve büyük etki yapabilecek isim Arda’dır. Dikkatle izlenmeli” sözlerini sarf etmişti. 

 

Düzenleyen:  - Spor
Kaynak: Türkiye Gazetesi
UYARI: Küfür, hakaret, bir grup, ırk ya da kişiyi aşağılayan imalar içeren, inançlara saldıran yorumlar onaylanmamaktır. Türkçe imla kurallarına dikkat edilmeyen, büyük harflerle yazılan metinler dikkate alınmamaktadır.
Sonraki Haber Yükleniyor...