Türkiye GazetesiTürkiye Gazetesi
 •      

Fenerbahçe'den 5 bin üyesine 'borç' uyarısı

Düzenleyen: / Kaynak: Anadolu Ajansı
- Güncelleme:
Fenerbahçe'den 5 bin üyesine 'borç' uyarısı
Fenerbahçe, Haber

Spor Haberleri  / Anadolu Ajansı

Fenerbahçe Kulübü, 3 dönem ve üzeri aidat borcu olan üye sayısının 5 bine ulaştığını açıkladı. Sarı lacivertli kulüp, borçların ödenmemesi durumunda üyeliklerin silineceğini duyurdu.

Fenerbahçe Kulübü, 3 dönem ve üzeri aidat borcunu ödemeyen üyelerin kaydının silineceğini duyurdu.

Sarı-lacivertli kulüpten yapılan açıklamada, 9 Eylül 2023 tarihinde gerçekleştirilen Olağanüstü Genel Kurul Toplantısı'nda, 2016 tarihli tüzüğün tadil edilmiş olduğu belirtilerek şu ifadeler yer aldı:

"Üç dönem ve üzeri aidat borcu olan üyelerimiz gereken ödemeleri yapmamaları halinde üyelik kaydının silinmesi söz konusu olacaktır. Kulübümüz, 3 dönem ve üzeri aidat borcu bulunan üyelerimize bu konuda gerekli hatırlatma ve bilgilendirmeleri, posta, SMS, whatsapp, mailing, aylık haber bülteni, resmi web sitemiz, Fenerbahçe TV ve çağrı merkezimiz aracılığıyla gerçekleştirmiştir. Şu an 3 dönem ve üzeri aidat borcu olan 5 bin üyemiz bulunmaktadır. Üyelik kaydının silinmemesi adına aidat borcu bulunan tüm üyelerimize hatırlatma ve çağrımızı yinelemek istiyoruz."

Düzenleyen:  - Spor
Kaynak: Anadolu Ajansı
UYARI: Küfür, hakaret, bir grup, ırk ya da kişiyi aşağılayan imalar içeren, inançlara saldıran yorumlar onaylanmamaktır. Türkçe imla kurallarına dikkat edilmeyen, büyük harflerle yazılan metinler dikkate alınmamaktadır.
Sonraki Haber Yükleniyor...