Kağıthane İlçe Emniyet Müdürlüğü Asayiş Büro Amirliği ekipleri, önceki hafta Cumartesi günü saat 02.00 sıralarında vatandaşın ihbarı üzerine Kağıthane Yeşilce Mahallesi’ndeki caddeye gelerek binaya giren çıkan kişileri takibe aldı. Bina girişine gelen ekipler, uzaktan kumanda ile çalışan kepengin olduğunu görmesi üzerine dikkatli bir şekilde çalışmalarını sürdürdü.

MÜŞTERİ SANDILAR POLİS ÇIKTI!

Görevli iki polis, sivil kıyafet giyerek binanın girişine gelip kapıyı çaldı. Kumar oynayacak gibi gelen polisler, kapının açılması üzerine binaya girerek ikinci kata çıktı. Burada müşteri kılığındaki polisleri işletme sahibi olduğu öğrenilen Ömer Faruk D. (21) karşıladı. İçeriye giren ekipler, kimlik kartlarını göstererek polis olduklarını söylemesi üzerine dairede bulunanlar neye uğradığını şaşırdı.

RULET MASALARI ELE GEÇİRİLDİ

Sokakta bekleyen ekiplerin de binaya girmesiyle dairede geniş çaplı arama yapıldı. Dairede inceleme yapan ekipler 4 adet “Golden Poker Masası” olarak tabir edilen masa ve bir adet rulet masası ve rulet makinası gele geçirdi. Çalışmalarını tamamlayan polis ekipleri işletme sahibi olduğu öğrenilen Ömer Faruk D. ile dairede bulunan Muhammed A.’yı (28) gözaltına alarak polis merkezine götürdü.

CASİNO ZABITA EKİPLERİ TARAFINDAN MÜHÜRLENDİ

Las Vegas’taki casinoları andıran dairede çalışmalarını tamamlayan ekipler, kumar aletleriyle birlikte gözaltına alınan 2 kişiyi polis merkezine götürdü. Dairedeki yapılan çalışmalar sonrasında ise Kağıthane Zabıta Müdürlüğü ekipleri, daireyi mühürledi. Olaya ilişkin başlatılan soruşturma sürüyor.
 

Üstü pastane altı kumarhane! Böyle yakalandılar Üstü pastane altı kumarhane! Böyle yakalandılar Bağcılar'da bir pastanenin alt katında kumar oynandığı ihbarını alan polis ekipleri, pastaneye baskın düzenledi. Pastanenin imalathanesinde masa kurup kumar oynayan 10 kişiye idari para cezası kesildi.

Kumarhane baskınında camdan kaçmaya çalıştı Kumarhane baskınında camdan kaçmaya çalıştı Edirne'de, polis ekipleri kumarhaneye çevrildiğini tespit ettiği bir eve baskın düzenledi. Sokağa çıkma kısıtlamasını ve pandemi kurallarını hiçe sayan kişiler polisi karşısında görünce camdan atlayarak kaçmaya çalıştı.

Kumarhane işletmecisi kadının pişkin sözleri çileden çıkarttı Kumarhane işletmecisi kadının pişkin sözleri çileden çıkarttı Denizli’de metruk bir binada hırsızlık şüphelisi olduğu ihbarını değerlendiren polis ekipleri, giriş kapısı dolap ile kapatılan binaya girdiğinde 10 kişiyi kumar oynarken yakaladı. İşletmeci olduğunu belirten kadının sözleri ise pes dedirtti.