Ankara’nın Etimesgut ilçesinde bir hırsız, gece geç saatlerde cep telefonu dükkanına girdi.

RAHAT TAVIRLARI DİKKAT ÇEKTİ

Dükkan içerisindeki raflarda sergilenen piyasa değeri yaklaşık 30 bin TL’lik telefonları rahat tavırlarla seçen hırsızın o anları güvenlik kameralarından anbean kaydedildi.

Hırsızlık yapmak istedi, apartman boşluğuna düşünce itfaiye kurtardı Hırsızlık yapmak istedi, apartman boşluğuna düşünce itfaiye kurtardı Esenyurt'ta bir kişi hırsızlık için girdiği nalburda iş yeri sahibine yakalandı ve o an panikle kaçmak için çatıya çıktı. Şüpheli, kaçmak isterken çatıdan apartman boşluğuna düşerek sıkıştı ve çıkarılması için çağrılan itfaiye ekipleri tarafından kurtarıldı.

Samsun’da bir garip hırsızlık: 1 yıldır deterjan kapağı çalıyor Samsun’da bir garip hırsızlık: 1 yıldır deterjan kapağı çalıyor Yaklaşık 1 yıldır bir markete dadanan hırsız markette bulunan deterjan kapaklarını çalıyor. Market sahibinin taktırdığı güvenlik kamerası da hırsızı durduramıyor.

Bahçede elektrik akımına kapılan hırsızlık şüphelisi feci şekilde öldü Bahçede elektrik akımına kapılan hırsızlık şüphelisi feci şekilde öldü Hatay'da narenciye bahçesine girmeye çalışan bir şüpheli elektrik direğinin yanında yanarak ölmüş halde bulundu.