Kahramanmaraş’ta Onikişubat ilçesi Kerimli kırsalında meydana gelen olayda, 70 yaşındaki Halil Kamalak, dün ikindi saatlerinde evden ayrıldıktan sonra bir daha kendisinden haber alınamadı.

Yakınları tarafından yapılan ihbar üzerine yaşlı vatandaşı bulmak için AFAD, AKUT ve jandarma ekipleri arama çalışmaları başlattı.

17 SAAT SONRA BULUNDU

Ekipler, 70 yaşındaki Halil Kamalak’ı bulmak için adeta zamanla yarışırken, arama çalışmaları sabaha kadar devam etti.

Ormanlık alan dahil 25 kilometrelik alanı tarayan ekipler, sabah saat 09.00 sıralarında yaşlı adamı yaklaşık 17 saatlik aramanın ardından kaybolduğu yerin 15 kilometre uzağında buldu.

Ailesine teslim edilen Halil Kamalak’ın sağlık durumunun iyi olduğu öğrenildi.

Bayramda kayboldu! Gözü yaşlı anne 6 gündür oğlunu arıyor Bayramda kayboldu! Gözü yaşlı anne 6 gündür oğlunu arıyor Mersin’de bayramın ikinci gün evden çıkan 54 yaşındaki Mahmut Saat’ten 6 gündür haber alınamıyor. 71 yaşındaki annesi gözü yaşlı bir şekilde oğlunu bekliyor.

Üsküdar'da fotoğraf çekerken denize düşen genç kayboldu Üsküdar'da fotoğraf çekerken denize düşen genç kayboldu İstanbul Üsküdar'da korkunç bir olay yaşandı. Arkadaşları ile deniz kıyısında fotoğraf çektiren genç bir anda denize düşüp akıntıya kapılarak kayıplara karıştıç

Test için alınan dalağı kayboldu, hayatı karardı Test için alınan dalağı kayboldu, hayatı karardı Yalova'da hastalığına teşhis konulamayan bir kişinin dalağı alındı ve patolojiye gönderildikten sonra kayboldu. Talihsiz adamın dalağı kaybolduktan sonra adeta hayatı karardı.