Türkiye GazetesiTürkiye Gazetesi
 •      

Dilan Polat'ın lüks araçlarını trafikte gören vatandaş şaşkınlığını gizleyemedi

Düzenleyen: / Kaynak: İhlas Haber Ajansı
- Güncelleme:
Lüks Araç, Trafik, Haber

Gündem Haberleri  / İhlas Haber Ajansı

Tutuklu yargılanan sosyal medya fenomeni Dilan Polat ile eşi Engin Polat’ın lükse araçlarını trafikte gören vatandaşlar şaşkınlıklarını gizleyemedi.

Haklarında “kara para aklama”, “vergi kaçırma” gibi 4 ayrı suçtan tutuklu yargılanan Dilan Polat ile eşi Engin Polat’ın Yediemin Otoparkı’ndaki lüks araçları, kayyımların isteğiyle TMSF’ye çekildi.

Dilan Polat'ın lüks araçlarını trafikte gören vatandaş şaşkınlığını gizleyemedi

Haklarında “kara para aklama”, “bahis oynatma” ve “vergi kaçırma” gibi iddialar bulunan sosyal medya fenomeni Dilan Polat ve eşi Engin Polat ile yakınları hakkında yürütülen soruşturma devam ederken Polat çiftinin araçları Ataşehir’de Yediemin Otoparkı'na çekilmişti.

Şirketine kayyım atanan Polat çiftinin araçları, otoparka günlük ücret ödemesi yapılması nedeniyle kayyımların isteğiyle otoparktan çekiciyle alındı.

Dilan Polat'ın lüks araçlarını trafikte gören vatandaş şaşkınlığını gizleyemedi

Araçların Tasarruf Mevduat Sigorta Fonu’na (TMSF) götürülmek üzere konvoy halinde yola çıkartıldığı bilgisine ulaşıldı. Konvoy, akşam trafiğine takılınca vatandaşlar tarafından görüntülendi.

BU VİDEO DA İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Düzenleyen:  - Gündem
Kaynak: İhlas Haber Ajansı
UYARI: Küfür, hakaret, bir grup, ırk ya da kişiyi aşağılayan imalar içeren, inançlara saldıran yorumlar onaylanmamaktır. Türkçe imla kurallarına dikkat edilmeyen, büyük harflerle yazılan metinler dikkate alınmamaktadır.
Sonraki Haber Yükleniyor...