Annesi Ayşenur Parlak’ın mezarına giden Ela sözleriyle yürekleri dağladı

- Güncelleme Tarihi:
Editör: Melin Öztürk / Kaynak: Haber Merkezi
Ayşenur Parlak, Kanser, Sosyal Medya Fenomeni, Instagram

12 yaşından beri kanserin çeşitli türleriyle mücadele eden sosyal medya fenomeni Ayşenur Parlak, 37 yaşında hayatını kaybetti. Tedavi sürecinde onu yalnız bırakmayan eşi Savaş Parlak, kızı Ela’yı annesinin mezarına götürdü. Ela’nın mezar başındaki sözleri herkesi duygulandırdı.

Dördüncü evre kolon kanseriyle mücadele eden sosyal medya fenomeni Ayşenur Parlak, 37 yaşında hayata gözlerini yumdu. Parlak’ın mezarına ilk kez giden kızı Ela’nın videosu görenleri ağlattı.

HAYATINI KAYBETTİ

Kanserle verdiği mücadeleyle herkese örnek olan Ayşenur Parlak, 12 yaşındayken kemik kanserine yakalandı. İlerleyen yıllarda 2 kez meme kanseri ve lenfoma atlattı. Uzun yıllardır kanserle savaşan Parlak, en son dördüncü evre kolon kanseri nedeniyle tedavi görüyordu. Sosyal medyada yayınladığı videolarıyla tanınan isim, geçtiğimiz hafta doktorların tüm müdahalelerine rağmen kaldırıldığı hastanede hayatını kaybetti.

Annesi Ayşenur Parlak’ın mezarına giden Ela sözleriyle yürekleri dağladı

Eşinin ölümüyle yıkılan Savaş Parlak, Instagram hesabından acı haberi “Hüküm Allah’ın. Ben yıllardır bu bildirimi atmamak için çok dua ettim, keşke önce ben gitseydim. Sayfalarca yazsam da anlatamayacağım nasıl olsa hislerimi. Maalesef Allah bu kadar yazmış. Yanımızda olan, dua eden, seven herkesten Allah razı olsun. Ruhuna duayı kesmeyin Allah rızası için. Tek tesellim ben yeminimi tuttum. Hastalıkta, sağlıkta, iyi günde, kötü günde ölüm bizi ayırana dek” sözleriyle duyurdu.

Annesi Ayşenur Parlak’ın mezarına giden Ela sözleriyle yürekleri dağladı

“ELA KENDİ İSTEDİ”

Savaş Parlak, son paylaşımında ise kızı Ela’nın annesinin mezarını ziyaret ettiği anlara yer verdi. Videoya ise “Dün götürdüm artık ziyaretine, Ela kendi istedi. Ela iyi merak etmeyin. Olabilecek en yumuşak şekilde ilerliyor sürecimiz çok şükür. Ara ara çöküyor hüzün… Uykusu falan gelince geceleri biraz zorluyor. Ama çok güzel yetiştirmiş kızımızı, çok güzel yer etmiş kalbinde…” notunu düştü.

“ÇOK GÜZEL DEĞİL Mİ BABA”

Annesinin mezarına dokunan Ela’nın “Ne kadar güzel… Çok güzel değil mi baba, anneme göre olmuş” sözleri ve verdiği tepki yürekleri dağladı. 

Annesi Ayşenur Parlak’ın mezarına giden Ela sözleriyle yürekleri dağladı

UYARI: Küfür, hakaret, bir grup, ırk ya da kişiyi aşağılayan imalar içeren, inançlara saldıran yorumlar onaylanmamaktır. Türkçe imla kurallarına dikkat edilmeyen, büyük harflerle yazılan metinler dikkate alınmamaktadır.
Sonraki Haber Yükleniyor...