Oyuncu Berna Laçin, hastaneye kaldırıldı! Doktorlar yürümesini yasakladı

Düzenleyen: / Kaynak: Türkiye Gazetesi
- Güncelleme:
Oyuncu Berna Laçin, hastaneye kaldırıldı! Doktorlar yürümesini yasakladı

Magazin Haberleri  / Türkiye Gazetesi

Oyuncu Berna Laçin, sosyal medya hesabından yürümesinin dahi yasaklandığını ve acil olarak ciddi bir omirilik ameliyatı olacağını duyurdu.

Bir dönem ekranların aranan ismi Berna Laçin’den kötü haber geldi. Laçin sosyal medya hesabından acil ameliyata alınacağını açıkladı.

ANİDEN ORTAYA ÇIKTI

Önümüzdeki ay gerçekleşecek bütün gösterilerini iptal ettiğini duyuran ünlü oyuncu, acilen ortaya çıkan ve yürümesinin dahi yasaklandığı ciddi bir omurilik sorunu yaşadığını söyledi.

"BENİM İÇİN CİDDİ TEHLİKE ARZ EDİYOR"

Laçin paylaşımında şunları söyledi; "Bu akşam şahane bir organizasyon için Pamukkale’de tek kişilik oyunumu oynayacaktım. Ardından 7 Mart İzmir ve 8 Mart Bodrum sahnesini yine “Hayal Satıcısı” oyunumla açacaktım. Acilen ortaya çıkan ve ne yazık ki benim için ciddi tehlike arz eden ve an itibari ile yürümemin dahi yasaklandığı bir omurilik sorunum nedeni ile çok acil ameliyata girmek zorundayım.

“ÇOK ÖZÜR DİLİYORUM”

E bunca yük ve baskı elbet kendini bedende de baskı olarak gösterecekti, ne yaşarsak bedende hastalık olarak karşımıza çıkıyor. Tüm seyircilerden çok çok özür diliyorum. İyi günlerde görüşmek üzere, o güne kadar dualarınızı beklerim. Sevgiler, saygılar"

 

Düzenleyen:  - Magazin
Kaynak: Türkiye Gazetesi
UYARI: Küfür, hakaret, bir grup, ırk ya da kişiyi aşağılayan imalar içeren, inançlara saldıran yorumlar onaylanmamaktır. Türkçe imla kurallarına dikkat edilmeyen, büyük harflerle yazılan metinler dikkate alınmamaktadır.
Sonraki Haber Yükleniyor...