Ekrem İmamoğlu, Ali Koç'u ziyaret etti! Kravat rengi diyaloğu gündem oldu

Düzenleyen: / Kaynak: Türkiye Gazetesi
- Güncelleme:

Spor Haberleri  / Türkiye Gazetesi

 İstanbul Büyükşehir Belediyesi Başkanı Ekrem İmamoğlu, Fenerbahçe Spor Kulübü'ne ziyarette bulunarak Ali Koç ile bir araya geldi.

 İstanbul Büyükşehir Belediyesi (İBB) Başkanı Ekrem İmamoğlu, Fenerbahçe Spor Kulübü'ne ziyarette bulundu.

Kadıköy'deki Ülker Stadı'na gelen İmamoğlu'nu, Fenerbahçe Spor Kulübü Başkanı Ali Koç karşıladı.

Ekrem İmamoğlu, Ali Koç'u ziyaret etti! Kravat rengi diyaloğu gündem oldu - 1. Resim

KRAVAT SOHBETİ DİKKAT ÇEKTİ

Karşılama sırasında Ali Koç'un "Sarı lacivert yakışmış." demesi üzerine İmamoğlu, "Bana hediye etmedin ki. On defa bana sarı lacivert kravat gelecek diye bekledik, gelmedi." ifadelerini kullandı.

"İstanbul'u güçlü yapan, Fenerbahçe gibi kulüplerimiz" ifadesini kullanan Ekrem İmamoğlu, "Diğer markalarımız da bizi yukarıya taşıyan dünya ölçeğinde markalarımız. Bu bağlamda işbirliğimizi her zaman en güçlü tutmak gayreti içerisinde olduk, olmaya da devam edeceğiz." dedi.

Ekrem İmamoğlu, Ali Koç'u ziyaret etti! Kravat rengi diyaloğu gündem oldu - 2. Resim

ALİ KOÇ: KADIKÖY'ÜMÜZ İÇİN HAYIRLI OLSUN

Ziyaret için İmamoğlu'na teşekkür eden Ali Koç da "İnşallah bu seçim hem ülkemiz için hem İstanbul'umuz için hem de Kadıköy'ümüz için hayırlı, uğurlu olur. Bir demokrasi şöleni içinde geçer. Ülkemize yakışır bir seçim olur. Seçim sonuçları da hayırlı, uğurlu olur diyorum." dedi.

Koç, ziyarette İmamoğlu'na, üzerinde isminin yazıl olduğu Cumhuriyet'in 100. yılı için özel üretilmiş 34 numaralı Fenerbahçe forması hediye etti.

 

Düzenleyen:  - Spor
Kaynak: Türkiye Gazetesi
UYARI: Küfür, hakaret, bir grup, ırk ya da kişiyi aşağılayan imalar içeren, inançlara saldıran yorumlar onaylanmamaktır. Türkçe imla kurallarına dikkat edilmeyen, büyük harflerle yazılan metinler dikkate alınmamaktadır.
Sonraki Haber Yükleniyor...