Türkiye GazetesiTürkiye Gazetesi
 •      

Umreye gitmek için ineğini satan Nazmiye Nine’ye müjdeli haber geldi

Düzenleyen: / Kaynak: İhlas Haber Ajansı
- Güncelleme:
Umre, İnek, Haber

Yaşam Haberleri  / İhlas Haber Ajansı

Erzurum'da yaşayan Nazmiye Yavuz'un umreye gitmek için ineğini satmak zorunda kalmış ve ineğiyle vedalaşırken duygu dolu anlar yaşanmıştı. Olayın ardından MHP Erzurum İl Başkanı Adem Yurdagül, Nazmiye Nine ve torununu umreye gönderme sözü verdi.

Erzurum'un Pazaryolu ilçesinde yaşayan Nazmiye Yavuz'un umreye gitmek için yıllardır beslediği ineğiyle vedalaştığı anlar duygulandırmıştı. Olayın ardından MHP Erzurum İl Başkanı Adem Yurdagül, Nazmiye Nine ve torununu umreye gönderme sözü verdi.

Yurdagül, yaşlı kadını ve torununu görüntülü arayarak duygu dolu anları izlediğini belirterek, "Bizler de senin birer evladınız, bir hayıra vesile olmak isteriz. Hem ineğini satmaya gerek kalmasın istedik. Torununla iletişime geçip sizleri umreye yollayalım, geldiğinde de seni ziyarete gelelim" dedi.

Umreye gitmek için ineğini satan Nazmiye Nine’ye müjdeli haber geldi

Nazmiye Nine, duygu dolu anlarda torunuyla vedalaşırken çekilen videoda, “Sütlerini yedik, helal et kızım” diyerek gözyaşı dökerek izleyenleri etkilemişti.

MHP İl Başkanı'nın müjdeli haberiyle duygulanan Nazmiye Nine, bu güzel jest için teşekkür ederek, "Sizlere de bol bol dua edeceğim" ifadelerini kullandı.

Düzenleyen:  - Yaşam
Kaynak: İhlas Haber Ajansı
UYARI: Küfür, hakaret, bir grup, ırk ya da kişiyi aşağılayan imalar içeren, inançlara saldıran yorumlar onaylanmamaktır. Türkçe imla kurallarına dikkat edilmeyen, büyük harflerle yazılan metinler dikkate alınmamaktadır.