ABD'de markete düzenlenen silahlı saldırıda 11 kişi vuruldu

Düzenleyen:
- Güncelleme:
ABD'de markete düzenlenen silahlı saldırıda 11 kişi vuruldu

Dünya Haberleri

ABD'de Mad Butcher isimli markete silahlı saldırı düzenlendi. 11 kişinin vurulduğu saldırıda 3 kişi hayatını kaybetti. Saldırgan vurularak gözaltına alındı.

ABD’nin Arkansas eyaletinde bulunan Fordyce kasabasındaki Mad Butcher isimli markete silahlı saldırı düzenlendi. Saldırıda 3 kişi öldü, biri polis toplam 8 kişi ise yaralandı. 

SALDIRGAN GÖZALTINDA

Eyalet polisi yaptığı basın açıklamasında "Saldırgan, kolluk kuvvetleri tarafından vurulduktan sonra ağır yaralandı ve gözaltına alındı" dedi.

ABD'de markete düzenlenen silahlı saldırıda 13 kişi vuruldu - 1. Resim

İlçe şerifi olayın kontrol altına alındığını, yaralı polisin “hayatta kalmasının beklendiğini” ifade etti.

Vali Sarah Huckabee Sanders sosyal medya platformu X üzerinden yaptığı açıklamada olay hakkında bilgilendirildiğini söyledi.

Sanders, "Kolluk kuvvetlerine ve ilk müdahale ekiplerine hayat kurtarmak için gösterdikleri hızlı ve kahramanca eylem için müteşekkirim. Dualarım kurbanlarla ve bu korkunç olaydan etkilenen herkesle birlikte" dedi. 

Düzenleyen:  - Dünya
UYARI: Küfür, hakaret, bir grup, ırk ya da kişiyi aşağılayan imalar içeren, inançlara saldıran yorumlar onaylanmamaktır. Türkçe imla kurallarına dikkat edilmeyen, büyük harflerle yazılan metinler dikkate alınmamaktadır.
Sonraki Haber Yükleniyor...