Türkiye GazetesiTürkiye Gazetesi
 •      

Ankara’da 2’si çocuk 5 komşusunu öldüren zanlının ifadesi ortaya çıktı

Düzenleyen: / Kaynak: İhlas Haber Ajansı
- Güncelleme:
Ankara’da 2’si çocuk 5 komşusunu öldüren zanlının ifadesi ortaya çıktı
Ankara, Komşu, Katil, Haber

Gündem Haberleri  / İhlas Haber Ajansı

Ankara’nın Sincan ilçesinde birçok kez gürültü nedeniyle tartıştığı komşusunun evini tüfekle basarak 5 kişiyi öldüren 72 yaşındaki katil zanlısının ifadesi ortaya çıktı.

Ankara’nın Sincan ilçesinde meydana gelen gürültü cinayetinde yeni bir gelişme yaşandı. Komşularını öldüren 72 yaşındaki adamın ifadesi ortaya çıktı.  Gürültü yaptıkları gerekçesiyle komşularıyla tartışan ve pompalı tüfekle 5 kişiyi öldüren Tahsin Ü. tutuklanmıştı.

Komşularının gürültü yaptıklarını ve tüfeği ise yanına uyarmak için aldığını söyleyen zanlı, "Çocuklar salonda top oynuyordu. Kendilerine çok gürültü olduğunu, uyuyamadığımı, sessiz olmalarını söyledim. Hamdi, ses yapılmadığını inkar etmeyerek 'Benim çocuğum top oynamasın mı' diye cevap vererek üzerime yürümeye başladı.

Annesi Behiye de üzerime yürümeye başlayınca belimdeki av tüfeğini çıkararak Hamdi'nin göğüs kısmına tek el ateş ettim. Hemen sonrasında bir fişek daha yerleştirerek Behiye Turgut'a ateş ettim” dedi.

“ÇOCUKLARA ATEŞ ETTİĞİMİ HATIRLAMIYORUM”

Tahsin Ü., evin içinde yaşananları ve çocuklara ateş ettiğini ise hatırlamadığını söyleyerek, “O geceden aklımda kalan Sunay'a, Hamdi'ye ve Behiye'ye bir el ateş ettiğimdir. Evden çıktığımı hatırlıyorum. Evin içerisinde yaşanan diğer hadiseleri hatırlamıyorum" ifadelerine yer verdi.

 

Düzenleyen:  - Gündem
Kaynak: İhlas Haber Ajansı
UYARI: Küfür, hakaret, bir grup, ırk ya da kişiyi aşağılayan imalar içeren, inançlara saldıran yorumlar onaylanmamaktır. Türkçe imla kurallarına dikkat edilmeyen, büyük harflerle yazılan metinler dikkate alınmamaktadır.
Sonraki Haber Yükleniyor...