Cumhurbaşkanı Erdoğan'ın 2020-2023 yıllarındaki çalışmaları kitaplaştırıldı: Aşkınan Koşan Yorulmaz

Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan'ın 2020, 2021, 2022 ve 2023 yılının ilk 6 ayındaki çalışmaları kitaplaştırıldı. Cumhurbaşkanlığı İletişim Başkanlığı tarafından hazırlanan çalışma programı "Aşkınan Koşan Yorulmaz" adlı 4 ciltlik kitapla anlatıldı.

- Güncelleme Tarihi:
Cumhurbaşkanı Erdoğan'ın 2020-2023 yıllarındaki çalışmaları kitaplaştırıldı: Aşkınan Koşan Yorulmaz
Cumhurbaşkanı Erdoğan, Kitap, Iletişim Başkanlığı
Gündem|Editör: Ayşegül Yağız

Cumhurbaşkanlığı İletişim Başkanlığı Cumhurbaşkanı Erdoğan'ın 2020 yılından bu yana çalışmalarını kitaplaştırdı. rdoğan'ın bu yılın ocak-haziran dönemindeki yoğun mesaisi de kitap haline getirildi. 
Eserlerde, Cumhurbaşkanı Erdoğan'ın katıldığı toplantılar, açılışlar, törenler, buluşmalar fotoğraflarla anlatıldı. Ziyaretler, mesajlar, kabuller ve telefon görüşmelerinin bulunduğu eserlerde Cumhurbaşkanı Erdoğan'ın yurt içi ve yurt dışı ziyaretlerine de yer verildi.

Eserlerde ayrıca okuyucu, her sayfanın altında yer alan karekod sayesinde çalışmalara ilişkin detaylı bilgilere de ulaşabiliyor.

"YENİ BİR YÜZYILIN DA VİZYONUNU BAŞLATTI"

Bu yılın ilk 6 ayı için hazırlanan kitabın ön sözünde, şu ifadelere yer verildi:

"Türkiye Yüzyılı'nın başlangıcı olan 2023, hem geçmişe dönük yapılan eserlerin yüz akı hem de geleceğe atılacak olan dev bir adımın başlangıç yılı olacaktır. Yıllardır hayal ve hedeflerini Türkiye Yüzyılı için inşa eden Cumhurbaşkanımız Sayın Recep Tayyip Erdoğan, Cumhuriyet'in 100. yılına yakışan eserlerin gururuyla, yeni bir yüzyılın da vizyonunu başlattı. Türkiye'nin son yıllarda maruz kaldığı terörü bitirmeye yönelik attığı adımlar ve karşılaştığı siyasi ve küresel krizlerle başarılı mücadelesinin haklı gururuyla, Türkiye Yüzyılı'nın sağlam bir temel üzerine inşa edileceğinin teminatı verilmiş oldu. Milletimizin verdiği destek ve güvenle daha güçlü bir Türkiye için yoluna devam eden Sayın Cumhurbaşkanımız, dünya arenasında Türkiye'nin stratejik önemine haiz hamleleriyle adeta yeni bir doğuşun da sinyallerini verdi."

Cumhurbaşkanı Erdoğan'ın 2020-2023 yıllarındaki çalışmaları kitaplaştırıldı: Aşkınan Koşan Yorulmaz

Türkiye'nin gerek yatırımları gerekse yeni yüzyıla yakışacak stratejik hamleleri sayesinde sadece kendi krizlerinin üstesinden gelebilen bir ülke değil, aynı zamanda küresel krizlere kendi imkanlarıyla karşı koyabilen bir ülke haline geldiği belirtilen ön sözde, "Asrın Felaketi" olarak nitelendirilen ve vatandaşların yaşamını yitirdiği depremlerin, 2023 yılının en acı veren olayı olduğuna işaret edildi.

Felakette devletin tüm imkanlarını seferber ettiği, depremin yaralarının sarıldığı, şehirlerin yeniden inşa edildiği aktarılan ön sözde, şunlar kaydedildi:

"Dünyada eşi benzeri görülmemiş bu felaket hem birlik ve beraberliğimizin hem de ülke olarak istikrar ve gücümüzün tekrar ortaya çıkmasına sebep oldu. Bu süreçte dünyanın da sorunu haline gelen dezenformasyonla mücadele konusunda da etkin adımlar atılmaya başlandı. Yanlış haber ve bilginin, olumsuz sonuçlarının askeri, siyasi ve toplumsal alanda nelere mal olabileceği konusu daha çok gözler önüne serildi.

Cumhurbaşkanımız Sayın Recep Tayyip Erdoğan önderliğinde geliştirilen yerli ve milli projeler ile teknoloji ve savunma sanayiinde çok kıymetli adımlar atıldı. Cumhurbaşkanımız Sayın Recep Tayyip Erdoğan, 2023 yılı ile birlikte çalışmalarına da hız kesmeden devam etmektedir. 2023 yılının ilk altı ayında, 51 açılış ve tanıtım ile 4 ödül törenine iştirak etmiş, 85 yurt içi, 2 yurt dışı ziyaretinde bulunmuş. 107 yurt içi kabul ve 6 büyükelçi güven mektubu kabulü gerçekleştirmiştir.

Cumhurbaşkanımız Sayın Recep Tayyip Erdoğan, 14 Mayıs'ta gerçekleşen Cumhurbaşkanlığı ve 28. Dönem Milletvekili Genel Seçimlerindeki oy oranını 28 Mayıs'taki Cumhurbaşkanlığı seçiminde artırarak mutlak bir zafer elde etti. Türkiye Yüzyılı vizyonuyla, milletimizden aldığı destekle 'yola devam' diyen Sayın Cumhurbaşkanımız, Türkiye üzerine oynanan tüm oyunları bertaraf ederek tarihi bir başarıya imza atmış oldu. Sayın Cumhurbaşkanımızın liderliğinde başlayan Türkiye Yüzyılı'nda, belirlenen hedeflere güçlü adımlarla yürümeye devam edilecektir."

Kaynak: Anadolu Ajansı
UYARI: Küfür, hakaret, bir grup, ırk ya da kişiyi aşağılayan imalar içeren, inançlara saldıran yorumlar onaylanmamaktır. Türkçe imla kurallarına dikkat edilmeyen, büyük harflerle yazılan metinler dikkate alınmamaktadır.
Sonraki Haber Yükleniyor...