Kanser tedavisi gören Gülşah Çomoğlu hayatını kaybetti

Düzenleyen: / Kaynak: Türkiye Gazetesi
- Güncelleme:
Kanser tedavisi gören Gülşah Çomoğlu hayatını kaybetti
Ceren Karakoç, Kanser Tedavisi, Haber

Haberler Haberleri  / Türkiye Gazetesi

Vatandaşlar tarafından Gülşah Çomoğlu öldü mü sorusunun cevabı araştırılıyor. Ayrıca Gülşah Çomoğlu kimdir, kaç yaşında, nereli ve oynadığı diziler neler gibi soruların cevapları da merak ediliyor. Detaylar, haberimizde...

Kasaba Doktoru, Yüksek Sosyete gibi yapımlarda yaptığı rollerle adından söz ettiren ünlü oyuncu Gülşah Çomoğlu 2 yıldır kanser tedavisi görüyordu.

Vatandaşlar tarafından ünlü oyuncunun hayati durumu merak ediliyor.

Kızılcık Şerbeti dizisinde Nursema karakterini oynayan Ceren Karakoç tarafından Gülşah Çomoğlu'nun hayatını kaybettiği açıklandı.

Karakoç sosyal medya hesabı üzerinden yaptığı açıklamada "Ah Gülşah güzel arkadaşım. Sen beni bitirdin. Gittiğin yer incitmesin seni" dedi.

Kanser tedavisi gören Gülşah Çomoğlu hayatını kaybetti - 1. Resim

GÜLŞAH KARAKOÇ KİMDİR?

11 Mart 1986 tarihinde doğan Gülşah Çomoğlu, Fox TV ekranlarında yayınlanan Unutma Beni dizisinde uzun yıllar boyunca rol aldı.

Yüksek Sosyete ve Behzat Ç. dizilerinde yaptığı roller ile adından söz ettiren ünlü oyuncunun 2 yaşında Pera adında bir kızı bulunuyor.

Düzenleyen:  - Haberler
Kaynak: Türkiye Gazetesi
UYARI: Küfür, hakaret, bir grup, ırk ya da kişiyi aşağılayan imalar içeren, inançlara saldıran yorumlar onaylanmamaktır. Türkçe imla kurallarına dikkat edilmeyen, büyük harflerle yazılan metinler dikkate alınmamaktadır.
Sonraki Haber Yükleniyor...