Türkiye GazetesiTürkiye Gazetesi
 •      

Michael Jackson’ın ceketi açık artırmada! İşte istenen fiyat…

Düzenleyen: / Kaynak: Anadolu Ajansı
- Güncelleme:
Michael Jackson’ın ceketi açık artırmada! İşte istenen fiyat…
Michael Jackson, Açık Artırma, Şarkıcı, Haber

MAGAZİN Haberleri  / Anadolu Ajansı

Unutulmaz pop yıldızı Michael Jackson’ın bir reklam filminde giydiği ikonik ceketi satışa çıkarılıyor. Siyah beyaz deri ceketin en az 245 bin dolara satılması bekleniyor.

Amerikalı pop şarkıcıMichael Jackson’ın bir reklam filminde giydiği ikonik ceketi, kasım ayında Londra’da açık artırmaya çıkarılacak.

BBC’nin haberine göre, Jackson’ın 1984’teki reklam filmi için özel olarak üretilen ve kostüm, dekor satıcısı Propstore tarafından açık artırmayla satılacak siyah-beyaz deri ceketin, en az 245 bin dolara alıcı bulması bekleniyor.

Açık artırmayla satılacakların arasında George Michael, Amy Winehouse, David Bowie, Elvis Presley, Angus Young, John Lennon ve The Beatles'a ait eşyalar da bulunuyor.
Propstore'un Müzik ve Poster Direktörü Mark Hochman, satışlarla ilgili "Bu özel parçaların çoğu ilk kez halka satışa sunuluyor" dedi.

Michael Jackson'a ait hatıra eşyaları, daha önce de binlerce dolara satılmıştı.

Düzenleyen:  - MAGAZİN
Kaynak: Anadolu Ajansı
UYARI: Küfür, hakaret, bir grup, ırk ya da kişiyi aşağılayan imalar içeren, inançlara saldıran yorumlar onaylanmamaktır. Türkçe imla kurallarına dikkat edilmeyen, büyük harflerle yazılan metinler dikkate alınmamaktadır.