Fenerbahçe Kulübü, erkek basketbol takımı kaptanı Melih Mahmutoğlu'nun sözleşmesinin 2 yıl uzatıldığını duyurdu.

Yapılan açıklamada, "Kulübümüz, 2013-14 sezonundan bu yana formamızı giyen ve takım kaptanlığı görevini yıllardır başarıyla yerine getiren Melih Mahmutoğlu ile iki yıllık yeni sözleşme konusunda anlaşmaya varmıştır. Fenerbahçe formasını tam 9 sezondur terleten ve bu süre zarfında bir EuroLeague şampiyonluğunun yanı sıra 5 Türkiye Ligi, 3 Türkiye Kupası, 3 Cumhurbaşkanlığı Kupası şampiyonlukları yaşayan Melih Mahmutoğlu, Fenerbahçe basketbol tarihine adını altın harflerle yazdıran sporcularımızdan biri olmuştur."

Jan Vesely ayrılmayı kendisi istedi! Fenerbahçe Beko'da bir devrin sonu... Jan Vesely ayrılmayı kendisi istedi! Fenerbahçe Beko'da bir devrin sonu... Fenerbahçe Beko'da 2014'ten beri forma giyen Çek pivot Jan Vesely, sosyal medya hesabından yaptığı açıklamayla Fenerbahçe'den ayrıldığını duyurdu.

11 SEZONU TAMAMLAYACAK

"Fenerbahçe Beko, yeni sezonda da tüm kulvarlarda başarı hedefine Melih Mahmutoğlu kaptanlığında yürüyecektir. Bu anlaşmanın Kulübümüze ve takım kaptanımız Melih Mahmutoğlu’na hayırlı olmasını diliyor; kıymetli sporcumuzun sarı lacivertli forma altında zaferlerle dolu sezonlar yaşamasını temenni ediyoruz"

32 yaşındaki guard 2013 yazında Erdemir'den ayrılıp Sarı-Lacivertlier'e imza atmıştı.

Twitter hesabından bir paylaşım yapan Melih, "Taraftarı olduğum, kaptanı olduğum, ait olduğum yer olan Kulübümde 10. sezonuma girecek olmanın tarifsiz gurur ve mutluluğuyla; Birlikte nice kupalara!" ifadelerini kullandı.

Scottie Wilbekin Fenerbahçe Beko formasıyla Türkiye'ye geri dönüyor... Resmi açıklama Scottie Wilbekin Fenerbahçe Beko formasıyla Türkiye'ye geri dönüyor... Resmi açıklama Başantrenörlüğe Dimitris Itoudis'i getiren Fenerbahçe Beko, Avrupa basketbolunun en iyi guardlarından biri olan Scottie Wilbekin'le anlaştı. Son 4 sezondur Maccabi Tel-Aviv forması giyen 29 yaşındaki Amerikalı yıldızla transferde son aşamaya gelindi.

Dimitris Itoudis: Tarih yazmak için Fenerbahçe Beko'dayım Dimitris Itoudis: Tarih yazmak için Fenerbahçe Beko'dayım Fenerbahçe Beko yeni başantrenörü Dimitris Itoudis için imza töreni düzenledi. Son 8 sezondur CSKA Moskova'yı çalıştıran 51 yaşındaki Yunan koç Sarı-Lacivertliler'le 3 yıllık sözleşme imzaladı.