TFF'de sürpriz gelişme! Süper Lig yayın ihalesi iptal edildi

Düzenleyen: / Kaynak: Türkiye Gazetesi
- Güncelleme:
TFF'de sürpriz gelişme! Süper Lig yayın ihalesi iptal edildi

Spor Haberleri  / Türkiye Gazetesi

Son dakika haberleri... Türkiye Futbol Federasyonu, bugün açıklanması beklenen yayın ihalesinin iptal edildiğini duyurdu.

Bugün açıklanması beklenen yayıncı kuruluş ihalesi iptal edildi.

Süreçle ilgili Türkiye Futbol Federasyonu yazılı açıklama yapacak.

Mevcut yayıncı kuruluş beINSPORTS ile yapılan anlaşma sezon sonunda sona erecek.

TFF'de sürpriz gelişme! Süper Lig yayın ihalesi iptal edildi - 1. Resim

TFF'DEN AÇIKLAMA

Türkiye Futbol Federasyonu (TFF) tarafından, ihale sürecinin yeni yol haritasıyla ilgili açıklama yapıldı. TFF'nin sitesinden yapılan açıklama şöyle:

"İhale için verilen teklif bedellerinin yetersiz bulunması dolayısıyla Yayın İhale Komisyonu'nca ihalenin iptali yönünde tavsiye kararı alınmıştır.

Yayın İhale Komisyonu'nun gelen teklifleri yetersiz bulduğu gerekçesiyle aldığı ihalenin iptaline yönelik tavsiye kararı, TFF Yönetim Kurulu tarafından değerlendirilmiş ve bu doğrultuda Yayın İhalesi iptal edilmiştir.

TFF Yönetim Kurulu tarafından alınan karar gereği Yayın İhale Komisyonu'nun önerileri doğrultusunda belirlenen yayın ihalesi muhammen bedeli ve diğer kriterlerin sağlanması şartıyla, Süper Lig ve 1. Lig yayın haklarının devrine ilişkin olarak tüm ilgililere 2 Mart 2024 Cumartesi günü saat 13.00'e kadar tekliflerini iletmeleri için süre verilmiştir.

Süper Lig ve 1. Lig yayın haklarının kapsamı ve sağlanması gereken asgari şartlar hakkında bilgi almak isteyenlerin en geç 01.03.2024 saat 17.00'ye kadar Türkiye Futbol Federasyonu ile iletişime geçmeleri kamuoyunun bilgilerine duyurulur."

Düzenleyen:  - Spor
Kaynak: Türkiye Gazetesi
UYARI: Küfür, hakaret, bir grup, ırk ya da kişiyi aşağılayan imalar içeren, inançlara saldıran yorumlar onaylanmamaktır. Türkçe imla kurallarına dikkat edilmeyen, büyük harflerle yazılan metinler dikkate alınmamaktadır.
Sonraki Haber Yükleniyor...