Kağızman Karabağ köyü mevkiinde bulunan HES barajı gövdesine çıkan Hasan İ. isimli şahıs çobanlık yaptığı yerden parasını alamadığı iddiasıyla eline cam alarak gövdenin üzerinden atlamak istedi. 

BARAJ KAPAKLARI KAPATILDI
Bölgeye ihbar üzerine jandarma polis itfaiye ve sağlık ekibi sevk edildi. Tedbiren baraj kapakları kapatılarak Hasan’ı ikna çalışmaları başladı. İlçe Emniyet Müdürü Halil Uludağ bölgeye gelerek şahısla konuşup mağduriyetini gidereceklerini ve kendisine yardım edeceklerini söyleyerek ikna etmeye çalıştı. 

Polis ve jandarmanın yoğun ikna çabasıyla intihar etmekten vazgeçirilen Hasan İ. polis ve jandarma tarafından aşağıya indirilerek sağlık kontrolleri için hastaneye gönderildi.

Korkutan anlar! Denizin ortasında intihar girişimi Korkutan anlar! Denizin ortasında intihar girişimi Kınalıada-Bostancı seferini yapan motorda bir vatandaş denize atlayarak intihar girişiminde bulundu. Sara hastası olduğu iddia edilen şahıs, bir teknede bulunan çalışanlar tarafından can simidi ile tekneye alınarak kurtarıldı.

Genç kız eşiyle tartışıp intihar etti, aile damada saldırdı Genç kız eşiyle tartışıp intihar etti, aile damada saldırdı Gaziantep’te yaşayan bir çocuk annesi kadın evde eşi bulunduğu esnada kafasına silahla ateş ederek intihar ettii Kadının ailesi olay yerine gelerek damatlarına saldırdı.