Mal anlaşmazlığı, akrabaları bu defa Batman'da birbirine düşürdü. Arazi yüzünden kavgalı olan şahıslar, tartışmaya başladı. Tartışmanın kavgaya dönmesi üzerine karşılıklı silahlar çekildi. Çatışma sonrası 3 kişi ağır yaralandı.

KAVGADA BİR ARAÇ DA ETEŞE VERİLDİ
Edinilen bilgilere göre, Belde Mahallesinde arazi anlaşmazlığı nedeniyle akraba oldukları belirtilen iki grup arasında silahlı kavga çıktı. Pompalı tüfeklerin kullanıldığı kavgada bir araç da ateşe verildi.
Silahlı kavgada yaralanan Hüsnü D. (37) özel bir hastaneye, Mazlum D. (24) ile Hakan D. (37) ise Batman Eğitim ve Araştırma Hastanesi kaldırıldı. Olayla ilgili soruşturma başlatılırken, yaralılardan 2'sinin durumlarının ağır olduğu öğrenildi.

Akraba kavgasında silahlar konuştu: 2'si ağır 4 yaralı Akraba kavgasında silahlar konuştu: 2'si ağır 4 yaralı Şanlıurfa'da akraba oldukları öğrenilen iki ailenin tartışmasında kan aktı.Silahların konuştuğu kavgada 2'si ağır 4 kişi yaralandı.

Akraba terörü: Yengesini tehdit etti, üzerine araç sürdü yetmedi baltayla saldırdı Akraba terörü: Yengesini tehdit etti, üzerine araç sürdü yetmedi baltayla saldırdı Zonguldak'ta yengesini tehdit edip, üzerine araç süren ve en son da baltayla saldırıp yaralayan zanlı, 5 yıl 10 ay hapis cezasına çarptırıldı.

Akraba terörü! Bir evini yaktı, bir evine kurşun yağdırdı Akraba terörü! Bir evini yaktı, bir evine kurşun yağdırdı Antalya'da 26 yaşında olduğu öğrenilen şahıs, eniştesiyle yaşadığı tartışma sonrası, enişetesine ait evlerden birini yaktı, diğerine ise kurşun yağdırdı.