Batı Avustralya'da yaşayan bir aile, 4 yaşındaki kızlarının birden bire ortadan kaybolmasıyla kahroldu. Her yerde kızlarını arayan acılı aile, 6 gündür sonuç alamadı. Bir an önce kızlarına kavuşmak isteyen ebeveynleri, küçük Cleo'nun bulunması için ortaya 1 milyon Avustralya doları koydu. Cleo'yu bulan veya bulunmasını sağlayacak bilgiyi veren söz konusu ödülün sahibi olacak.

KAMP YERİNDE KAYBOLDU
WA Başbakanı Mark McGowan, 16 Ekim Cumartesi günü Batı Avustralya’nın Carnarvon kasabasının kuzeyindeki bir kamp yerinde ailesinin kurduğu çadırdan kaybolduktan sonra geniş çaplı aramalara rağmen bulunmayan 4 yaşındaki Cleo Smith ile ilgili açıklamada bulundu.

Küçük kızın şüpheli kaybıyla ilgili devam eden polis soruşturmasını desteklemek amacıyla Smith'i bulana veya bulunmasını sağlayacak bilgiyi getirene 1 milyon Avustralya doları ödül verileceğini açıklayan Başbakan McGowan, "Bütün Batı Avustralyalıların aklı, hayal bile edilemeyecek kadar zor bir zaman geçiren Cleo'nun ailesinde. Cleo'nun yeri hakkında bilgisi olan herkesin bu bilgiyi polise vermesini rica ediyorum." ifadelerini kullandı.

POLİS KAÇIRILMA İHTİMALİ ÜZERİNDE DURUYOR
WA Emniyet Müdür Vekili Col Blanch, kayıp kızı bulabilmek için 100'den fazla polisin görevlendirildiğini belirterek "Cleo'yu canlı bulacağımızdan umutluyuz ancak güvenliğinden ciddi endişe duyuyoruz." dedi.

Kaçırıldığına inandıkları çocuğa ne olduğunu bilen birilerinin mutlaka var olduğunu vurgulayan Blanch, "Olay yerinden topladığımız deliller onun çadırdan alındığına inanmamıza neden oluyor. Birileri ne olduğunu biliyor." diye konuştu.

Carnarvon kasabasının kuzeyindeki Gascoyne sahiline gidip 15 Ekim'de Blowholes Kamp yerinde çadır kuran Cleo ve ailesi, geceyi burada geçirdi. Ertesi sabah, Cleo'nun çadırda olmadığını fark eden ailesinin polise başvurması üzerine başlatılan tüm aramalara rağmen küçük kızın nerede olduğu bilinmiyor.

15 yaşındaki genç 'Okula gidiyorum' diye evden çıkıp kayıplara karıştı 15 yaşındaki genç 'Okula gidiyorum' diye evden çıkıp kayıplara karıştı Hatay'ın Dörtyol ilçesinde "okula gidiyorum" diyerek evinden çıkan 15 yaşındaki bir kızdan 2 gündür haber alınamıyor.

Doğum gününe gideceğini söyleyen 17 yaşındaki kız 5 gündür kayıp! Doğum gününe gideceğini söyleyen 17 yaşındaki kız 5 gündür kayıp! Gaziantep’te arkadaşının doğum gününe gideceğini söyleyerek evden ayrılan 17 yaşındaki genç kıza, 5 gündür ulaşılamıyor. Kızının psikolojik sorunları olduğunu söyleyen acılı baba ise kızının bir an önce bulunmasını için çağrıda bulundu.