Rusya'nın Ryazan bölgesine bağlı Shilovsky'da bulunan 160 metrekarelik barut deposunda patlama meydana gelmişti.

Olay yerine itfaiye ve kurtarma ekibi sevk edilmiş, olayda ilk olarak 17 işçiden 15'nin hayatını kaybettiği açıklanmıştı.

KURTULAN OLMADI

Patlama sırasında yaralı olarak hastaneye kaldırılan 1 işçinin vücudunun yüzde 99'unun yandığı öğrenilirken, bu işçinin de hayatını kaybettiği açıklandı. Depo içinde kalan bir diğer işçinin de cesedine ulaşıldı. Patlamada 17 işçiden tamamının hayatını kaybettiği açıkladı.

KİMLİK TESPİT ÇALIŞMALARI DEVAM EDİYOR

Shilovsky Bölge İdaresi Başkanı Vladimir Lukantsov yaşanan faciaya ilişkin yaptığı açıklamada, depoda bulunan 17 işçinin de öldüğünü, bu işçilerin ailelerine yardımlar da bulunacaklarını söyledi. Yangının çıkış nedeni araştırılırken morga kaldırılan işçilerin vücutlarındaki yanıklar nedeniyle kimliklerinin teşhis edilemediği, bu nedenle ailelerden alınacak olan DNA örnekleriyle kimlik tespitlerine başlanacağı öğrenildi.

Kabil'deki patlamadan sonra bir çok kentin elektriği kesildi Kabil'deki patlamadan sonra bir çok kentin elektriği kesildi Afganistan'ın başkenti Kabil'de meydana gelen patlamanın ardından Kabil ve çevresindeki kentlerin elektrikleri kesildi.

MTA yerleşkesinde patlama: Bölgeye çok sayıda itfaiye ekibi sevk edildi MTA yerleşkesinde patlama: Bölgeye çok sayıda itfaiye ekibi sevk edildi Son dakika haberi... Ankara'da Maden Tetkik ve Arama (MTA) Genel Müdürlüğü Yerleşkesinde, patlama meydana geldi. Patlama sonrası çıkan yangına itfaiye ekiplerince müdahale gerçekleştirdi. Konuya ilişkin açıklama yapan MTA, patlamanın ısı santralinde meydana geldiğini ve yaralı ya da can kaybının olmadığını duyurdu.

Meksika’daki Popocatepetl Yanardağı'nda 3 patlama! Meksika’daki Popocatepetl Yanardağı'nda 3 patlama! Meksika’daki Popocatepetl Yanardağı'nda üç ayrı patlama meydana gelirken, yanardağdan çıkan küller nedeniyle çevredeki vatandaşlar uyarıldı.