Belediyeden işçilere yüzde 106 zam!

Düzenleyen: / Kaynak: İhlas Haber Ajansı
- Güncelleme:
Belediyeden işçilere yüzde 106 zam!

Ekonomi Haberleri  / İhlas Haber Ajansı

Tokat’ın Zile Belediyesi, kadrolu işçilerin maaşlarına yüzde 106 zam yaptı. Zam oranından memnun olan işçiler, Belediye Başkanı Şükrü Sargın'ın makamını ziyaret ederek teşekkür etti.

Zile Belediyesi ile Hizmet İş Sendikası arasında imzalanan toplu sözleşme ile kadrolu işçilerin maaşlarına yüzde 106 zam yapıldı. Belediye çalışanları, Belediye Başkanı Şükrü Sargın’a teşekkür etmek için makamında ziyarette bulundu.

Yapılan sözleşmeyle ilgili olarak konuşan Başkan Sargın, çalışanların hayat standartlarına olumlu katkı sağlayacak bir zam oranını belirlemeye özen gösterdiklerini ifade etti.

Belediyeden işçilere yüzde 106 zam!

Sargın, "Sizlerin beklentilerini ve ihtiyaçlarını dikkate alarak en uygun rakamı belirledik. Bu zamana kadar olduğu gibi bundan sonra da şehrimize en iyi şekilde hizmet etmeye devam edeceğiz" şeklinde konuştu.

Zile Belediyesi çalışanları, Başkan Sargın’ın desteklerinden dolayı memnuniyetlerini dile getirerek, teşekkür etti.

Düzenleyen:  - Ekonomi
Kaynak: İhlas Haber Ajansı
UYARI: Küfür, hakaret, bir grup, ırk ya da kişiyi aşağılayan imalar içeren, inançlara saldıran yorumlar onaylanmamaktır. Türkçe imla kurallarına dikkat edilmeyen, büyük harflerle yazılan metinler dikkate alınmamaktadır.
Sonraki Haber Yükleniyor...