Türkiye GazetesiTürkiye Gazetesi
 •      

AK Parti Genel Başkan Yardımcısı Şen'den seçim anketi açıklaması: Açık operasyon ve manipülasyon

Düzenleyen: / Kaynak: Anadolu Ajansı
- Güncelleme:
AK Parti Genel Başkan Yardımcısı Şen'den seçim anketi açıklaması: Açık operasyon ve manipülasyon
Ak Parti, Anket, Mustafa Şen, Haber

Gündem Haberleri  / Anadolu Ajansı

AK Parti Genel Başkan Yardımcısı Mustafa Şen, yerel seçimler öncesi bazı basın yayın organlarında yer verilen sözde AK Parti'nin yaptırdığı iddia edilen anketlerle ilgili açıklamada bulundu. Çöp anketlere itibar etmeyin diye uyaran Şen, “Türkiye'nin hiçbir yerinde herhangi bir belediye başkanlığı için isim vererek anket yapmadık” dedi. 

Türkiye, 31 Mart yerel seçime hazırlanıyor. Siyasi partilerin saha çalışmaları hız kazandı. AK Parti'nin yaptırdığı iddia edilen sözde ankette Ekrem İmamoğlu’nun açık ara önde çıktığı haberlerine AK Parti Genel Başkan Yardımcısı Mustafa Şen'den yalanlama geldi.

Şen, Türkiye'nin hiçbir yerinde herhangi bir belediye başkanlığı için isim vererek anket yapmadıklarını bildirdi.

Şen, sosyal medya hesabından yaptığı paylaşımda, "Parti olarak Türkiye'nin hiçbir yerinde herhangi bir belediye başkanlığı için isim vererek anket yapmadık. AK Parti adını kullanarak açık operasyon ve manipülasyon yapan kişilere ve çöp anketlere itibar edilmemesi dileğiyle kamuoyunun bilgisine sunulur." ifadelerine yer verdi.

https://twitter.com/mustafasenbd/status/1731273391930212433

Düzenleyen:  - Gündem
Kaynak: Anadolu Ajansı
UYARI: Küfür, hakaret, bir grup, ırk ya da kişiyi aşağılayan imalar içeren, inançlara saldıran yorumlar onaylanmamaktır. Türkçe imla kurallarına dikkat edilmeyen, büyük harflerle yazılan metinler dikkate alınmamaktadır.