'Her şey dahil'i yanlış anladılar: Rus turist ailenin valizinden çıkanlar şok etti

Antalya'da 5 yıldızlı bir otelden ayrılmak üzere olan turist ailenin valizinden otele ait çok sayıda malzeme çıktı.

- Güncelleme Tarihi:
Gündem|Editör: Fulya Açıkel

Antalya'da 5 yıldızlı bir otelden ayrılmak üzere olan turist ailenin hareketlerinden şüphelenen otel çalışanları, valizleri açtırınca gördükleri karşısında şok oldu. Valizlerden iki poşet dolusu lokum, kuruyemiş, su şişeleri, reçel ve bal kutuları çıktı.

Antalya'nın Alanya ilçesinde bulunan 5 yıldızlı bir otelin görevlileri tatili bitip otelden ayrılacak Rus turist ailenin tavırlarından şüphelendi. Turistlerden bavulları açmasını isteyen görevliler içinde otele ait çok sayıda malzeme olduğunu gördü. Bavullarda yapılan aramada; şampuan, sabun, bez terlik, kahvaltılık küçük reçel, bal kutuları, kuruyemiş ve su şişeleri ve otelin çeşitli ürünleri çıktı. İki poşet dolusu lokum peroneli şoke etti. Bazı personel, 'pazar yerini geçmiş burası' sözleriyle tepkisini dile getirdi. Turistlerden şikayetçi olmayan otel yönetimi ürünlerini geri aldı.

Turistlerin valizlerinden çıkan malzemeler, cep telefonu kamerasıyla görüntülendi.

Kaynak: İhlas Haber Ajansı
UYARI: Küfür, hakaret, bir grup, ırk ya da kişiyi aşağılayan imalar içeren, inançlara saldıran yorumlar onaylanmamaktır. Türkçe imla kurallarına dikkat edilmeyen, büyük harflerle yazılan metinler dikkate alınmamaktadır.
Sonraki Haber Yükleniyor...