Kenan İmirzalıoğlu’nun sunduğu Kim Milyoner Olmak İster yarışması yeni sezonuyla dün akşam ekranlara geldi. Ailesinin şekerlemeci olduğunu söyleyen Murat Serkan Besler isimli yarışmacı geceye damga vurdu.

İLK SORUDAN ELENDİ

Yarışmacının ilk soruda karşısına, "Hangisi tatlıcılarda bulunabilecek ürünlerden birinin adıdır?" sorusu çıktı. Yarışmacı soruya "sıcak keşkül" cevabını verdi ve daha ilk soruda elendi. Tatlıcının daha ilk sorudan buna yanlış cevap vermesi stüdyodaki herkesi şaşırttı.

“İNSAN BİLDİĞİ YERDEN ÇOK YANILIRMIŞ”

Elenen yarışmacıyı teselli eden Kenan İmirzalıoğlu da "İnsan bildiği yerden çok yanılırmış" şeklinde bir nasihatte bulundu.

Kim Milyoner Olmak İster’de yarışmacıyı yanıltan soru! Adeta yıkıldı Kim Milyoner Olmak İster’de yarışmacıyı yanıltan soru! Adeta yıkıldı Kim Milyoner Olmak İster yarışmasında, yarıya yarıya joker hakkını kullandıktan sonra yanlış şıkkı tercih eden yarışmacı doğru cevabı görünce adeta yıkıldı.

Kim Milyoner Olmak İster'de romantik anlar! Yarışmacı, sevgilisine evlilik teklifi etti Kim Milyoner Olmak İster'de romantik anlar! Yarışmacı, sevgilisine evlilik teklifi etti Kim Milyoner Olmak İster'e yarışmacı olarak çıkan Michele Cedolin, verdiği yanlış cevabın ardından stüdyodan ayrılmadan önce seyircilerin arasında oturan sevgilisinin yanına giderek evlenme teklifi etti.. Programda evlilik teklifi aldığı için çok şaşkın olan genç kadın "Evet" cevabını verdi.

Kim Milyoner Olmak İster'e 'Omurilik sarımsağı' damgasını vurdu Kim Milyoner Olmak İster'e 'Omurilik sarımsağı' damgasını vurdu Kim Milyoner Olmak İster'in son bölümünde ilginç anlar yaşandı. 'Hangisi beyindeki bir bölgeye verilen addır?' sorusu için telefonla joker hakkını kullanan yarışmacı beklemediği bir cevap aldı...