Alışveriş tutkusu çok kez gündem olan ünlü sanatçı Bülent Ersoy'un bir alışveriş günü daha gündem oldu. Modacı Gülşah Saraçoğlu ile birlikte Nişantaşı'nda alışverişe çıkan Ersoy, 3 saatte 250 bin liralık harcama yaptı. 

KONSERLERE HAZIRLIK ALIŞVERİŞİ

Snop magazinde yer alan habere göre; Yaz konserleri öncesi kıyafet alışverişine çıkan Bülent Ersoy, bir tekstil mağazasına girdi. 3 saat boyunca kumaş seçen Ersoy'a; Cenk Tezer ve Gülşah Saraçoğlu eşlik etti. Tezer, "Geometrik blok, sıra dışı canlı renk kombinleriyle lüks ve ihtişamı yansıtan desenler tekrardan sürdürülebilir modaya dahil oluyor. Hem kült hem de bir o kadar zamansız moda olan bu desenleri sadece bu yaz değil tüm zamanlar görebileceğimiz anlamına geliyor" dedi.

Cenk Tezer'in yönlendirmeleri doğrultusunda 3 saat içerisinde alışverişini tamamlayan ve bir çok kıyafet tasarlatmak için tam 200 metre kumaş satın alan ünlü sanatçı mağazaya yaklaşık 250 bin lira ödedi.

Bülent Ersoy'dan Yıldız Tilbe’ye destek: Kötü niyetle söylemedi, kızmayın ona Bülent Ersoy'dan Yıldız Tilbe’ye destek: Kötü niyetle söylemedi, kızmayın ona Ünlü şarkıcı Yıldız Tilbe, sosyal medya hesabından tepki çeken açıklamalar yapmış, paylaşımlarında “Saldırgan köpeklere zehirli et verin, gebersinler” ifadelerini kullanmıştı. Bülent Ersoy, Tilbe’nin tepki toplayan paylaşımları ile ilgili konuştu. Diva lakaplı sanatçı, “Yıldız’ın evi hayvanat bahçesi gibi, kediler üstünde... Asla kötü bir niyetle söylemedi” dedi.

Bülent Ersoy haberi muhabirlerden aldı! Halası hayatını kaybetti Bülent Ersoy haberi muhabirlerden aldı! Halası hayatını kaybetti Ünlü sanatçı Bülent Ersoy halasını kaybetti. Ersoy acı haberi muhabirlerden aldı.

Anıtkabir'deki görüntülere tepki yağmıştı: Bülent Ersoy'dan ilk açıklama geldi Anıtkabir'deki görüntülere tepki yağmıştı: Bülent Ersoy'dan ilk açıklama geldi Ünlü sanatçı Bülent Ersoy'a Anıtkabir'de bir subayın şemsiye tutarken görülmesi üzerine sosyal medyada gündem olmuştu. Yaşanan olay üzerine MSB'den açıklama yapılarak subay görevinden alındı. Ersoy ise yaşanılan hadiseye ilk açıklamasını yaptı.

Kıbrıs'ta tutuklanan müzisyen Bülent Ersoy'a sitem etti: Senin paranı istemiyoruz Kıbrıs'ta tutuklanan müzisyen Bülent Ersoy'a sitem etti: Senin paranı istemiyoruz Sahte PCR testi nedeniyle Bülent Ersoy’un Kıbrıs konseri öncesi tutuklanan ve 1 ay cezaevinde kalan müzisyeni Coşkun Kıvılcım yaşadıklarını anlattı, Bülent Ersoy'a sitem etti.